1007

Worki na patrochy zwierzęce - 10 szt.

Dodaj do listy zakupów

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
0,00 zł brutto
Ilość
Brutto

Opis produktu

Worki na odpady zwierzęce, tzw. patrochy, dedykowane w szczególności do kół łowieckich, które mają obowiązek odseparować wnętrzności zwierzyny od tuszy. Prezentowane worki posiadają pojemność 120l i cechują je mocne zgrzewy i wysoka wytrzymałość. Do stabilnego zamknięcia załadowanych worków, polecamy stosować trytytki zaciskowe, dostępne również w naszej ofercie. 

Specyfikacja
Rozmiar
120 l
Materiał
tworzywo
Kolor
Czarny

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze

Napisz swoją opinię

Worki na patrochy zwierzęce - 10 szt.

Napisz swoją opinię

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki