Pastuchy.pl to sklep internetowy, który od kilkunastu lat prężnie działa na Polskim rynku.

Nasza oferta skierowana jest do odbiorców detalicznych oraz hurtowych. Zaopatrujemy rolników, sadowników, hodowców zwierząt, myśliwych, a także jednostki budżetowe oraz sklepy branżowe. Wierzymy, że wysokiej jakości produkty połączone z profesjonalną obsługą to klucz do sukcesu.

Zapewniamy Ci kompleksową obsługę.

Nasi wykwalifikowani doradcy pomogą Ci dobrać odpowiedni produkt. Gdy będzie taka potrzeba przeprowadzą Cię przez cały proces zakupowy. Nasz dział obsługi klienta pomoże Ci również w łatwy sposób zwrócić lub zareklamować zamawiane wcześniej produkty.

Łatwe zakupy. 

Dokładamy wszelkich starań, aby cały proces zakupów na naszej stronie był szybki i intuicyjny. W drugim kwartale 2020 roku odświeżyliśmy wygląd naszego sklepu i przenieśliśmy go na nową, szybszą platformę. Wierzymy, że dzięki wprowadzonym zmianom przeglądanie oraz późniejsze składanie zamówień stanie się dużo łatwiejsze.

Stawiamy na bezpieczeństwo.

Sklep pastuchy.pl posiada szereg zabezpieczeń, dzięki czemu Twoje dane są zawsze bezpieczne i stale chronione. Nie wykorzystujemy ich do celów marketingowych oraz nie udostępniamy osobom trzecim.

Szybka realizacja zamówień.

Staramy się, aby wszystkie zamówienia zostały wysłane najpóźniej w kolejnym dniu roboczym po zakupie.

Bezpieczna dostawa.

Nasi magazynierzy dbają o to, aby każda paczka dotarła do Ciebie w nienaruszonym stanie. Podczas wysyłki korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych pośredników.

Bezproblemowy zwrot produktów.

Każdy zamówiony przez Ciebie produkt możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku, kiedy towar działa nieprawidłowo lub jest uszkodzony możesz go zareklamować. Wszystkie reklamacje rozpatrywane są przez nasz wewnętrzny dział. Takie działanie pozwoliło do minimum skrócić czas trwania procesu gwarancyjnego. Do każdego zamówienia dołączamy papierowy formularz zwrotu/gwarancji, który w znacznym stopniu ułatwi Ci ten proces. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zwrotem lub reklamacją możesz skontaktować się z naszymi doradcami, którzy z chęcią Ci pomogą.

Dawka branżowej wiedzy.

Na naszej stronie prowadzimy specjalistyczny dział poradnikowy, w którym to nasi eksperci systematycznie dodają branżowe artykuły.

Dbamy o pozytywne wrażenia i dobre relacje z klientami.

Zależy nam, aby zakupy w naszym sklepie były satysfakcjonujące i przyjemne. Wysoki poziom obsługi oraz styl działania naszego sklepu potwierdzają pozytywne opinie w wyszukiwarce Google.

.

Skontaktuj się z konsultantem +48 62 739 40 70 Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki