Pastuchy.pl istnieją na Polskim rynku od 2009 roku. Do założenia sklepu motywowała nas chęć wprowadzenia na rynek produktów najwyższej jakości, które skutecznie sprawdzą się w najtrudniejszych warunkach pracy.

„W czasie, kiedy uruchomiliśmy sklep pastuchy.pl na Polskim rynku praktycznie niedostępne były profesjonalne akcesoria służące do budowy ogrodzeń elektrycznych. W tamtych latach zakupić mogliśmy jedynie produkty wątpliwej jakości, które również poprzez brak odpowiedniej wiedzy oraz instrukcji montażu często okazywały się nieskuteczne w swoim działaniu. Nasz sklep przygotowaliśmy z punktu widzenia końcowego odbiorcy - klienta, ponieważ sami korzystaliśmy z elektrycznych ogrodzeń w naszych uprawach rolnych. Duży zapał w połączeniu ze zdobytą wiedzą oraz pozyskaniem zagranicznych kontrahentów pozwoliły nam rozwinąć sklep oraz wprowadzić na Polski rynek produkty najwyższej jakości, które dotąd były niedostępne w naszym kraju”.

Na przestrzeni 11 lat działalności uzupełniliśmy ofertę o wiele nowych interesujących produktów oraz rozwinęliśmy i udoskonaliliśmy cały proces działania naszego sklepu.

W 2020, przełomowym dla nas roku przenieśliśmy sklep na nową, szybszą platformę zakupową oraz odświeżyliśmy jego część wizualną oraz tą programistyczną. Wierzymy, że wprowadzone przez nas zmiany pozytywnie wpłyną na cały proces zakupowy oraz znacząco ułatwią korzystanie z naszego sklepu.

W tym miejscu chcieliśmy podziękować Wam, naszym klientom. To właśnie dzięki Waszemu zaufaniu mogliśmy sukcesywnie rozwijać naszą platformę i stawać się lepszą wersją samych siebie.

.

Skontaktuj się z konsultantem +48 62 739 40 70 Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki