1003

Mata folia do patroszenia dzikiej zwierzyny 180 x 300 cm

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
17,13 zł brutto
Ilość
Brutto

Opis produktu

Mocna mata podkładowa do patroszenia zwierzyny leśnej jest podstawowym elementem wyposażenia kół łowieckich, które muszą przestrzegać zasad bioasekuracji. Dzięki folii podkładowej, krew patroszonej zwierzyny nie dostaje się do gleby. 

Mata do patroszenia dzików dostarczana jest w komplecie z 6-cioma kołkami, które mocują folię do gleby i zapobiegają przed podrywami wiatru. Matę wykonano z mocnego tworzywa sztucznego, jej całkowite wymiary to 180 x 300 cm.

Specyfikacja
Rozmiar
180 x 300 cm
Materiał
tworzywo sztuczne
Kolor
Czarny

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze

Napisz swoją opinię

Mata folia do patroszenia dzikiej zwierzyny 180 x 300 cm

Napisz swoją opinię

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki