1004

Worek z suwakiem do transportu zwierzyny leśnej

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
34,44 zł brutto
Ilość

Opis produktu

Wytrzymałe worki do przewozu upolowanych lub padłych zwierząt leśnych. Stosowanie worków tego typu jest jedną z zasad bioasekuracji przeciw ASF, ponieważ chroni przez ewentualnym szerzeniem się wirusa i w higieniczny sposób pozwala przewieźć zwierzynę w pojazdach myśliwych. 

Worki posiadają wymiar 140 x 90 cm i wykonane są z bardzo mocnej folii - uchwyty na narożnikach pozwalają na wygodne przenoszenie zwierząt w dwie osoby. Worki do przewozu dzików wyposażono w zamek błyskawiczny, który zapewnia szybki dostęp do truchła. 

Specyfikacja
Rozmiar
140 x 90 cm
Materiał
tworzywo sztuczne
Kolor
Czarny

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze (0)

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki