1009

Taśma ostrzegawcza biało-czerwona 100 m

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
10,15 zł brutto
Ilość
Brutto

Opis produktu

Dobrze widoczna, biało-czerwona taśma ostrzegawcza, do wyznaczania obszarów niedostępnych dla niepożądanych osób trzecich. Taśmy ostrzegawcze są szczególnie pomocne w obszarach, gdzie stwierdzono ognisko np. wirusa ASF. Taśma ma 75 mm szerokości i dostępna jest w rolce o długości 100 m. Taśmy tego typu można mocować w dowolny sposób na dowolnych elementach. Do szybkiego odgrodzenia obszaru, gdzie nie ma na czym zamocować taśmy, polecamy stosować paliki polipropylenowe, które posiadają uchwyty mocujące. 

Specyfikacja
Rozmiar
szerokość 75 mm
Kolor
czerwony, biały
Opakowanie
100 m

Produkty powiązane

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze

Napisz swoją opinię

Taśma ostrzegawcza biało-czerwona 100 m

Napisz swoją opinię

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki