1005

Opryskiwacz ciśnieniowy 1,5 l do mobilnej dezynfekcji

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
25,69 zł brutto
Ilość

Opis produktu

Praktyczny opryskiwacz ciśnieniowy do szybkiego dozowania środka dezynfekującego, to kolejny podstawowy element wyposażenia kół łowieckich, które muszą przestrzegać zasad bioasekuracji w celu zwalczania ASF. Opryskiwacz posiada pojemność 1,5 l, a dzięki kompaktowych rozmiarom, można go bez problemu zabrać na polowanie. 

Aplikacja preparatu dezynfekującego za pomocą prezentowanego opryskiwacza jest bardzo prosta. Zraszacz posiada pompkę w górnej części oraz spust na uchwycie. Przydatna jest również regulowana dysza, za pomocą której możemy zarządzać stopniem rozpylania preparatu. 

Specyfikacja
Rozmiar
1,5 l
Materiał
tworzywo sztuczne

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze (0)

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki