856

Pastuch elektryczny przeciw wydrom zestaw W-SEC 500 ze słupkami

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
1 785,96 zł brutto
Ilość
Brutto

Opis produktu

Zestaw pastucha elektrycznego przeciw wydrom. Poniższy komplet pozwala zbudować ogrodzenie elektryczne o długości do 500 metrów. Skład zestawu można modyfikować, wydłużając końcową linię ogrodzenia do nawet 20 km.

Do zestawu dołączony jest silny elektryzator Chapron Sec 10.000, który charakteryzuje się dużą energią impulsu na poziomie 4,5 J. oraz wysokim napięciem wyładowania 13.500 V. Urządzenie zasilane jest z sieci 220 V. Elektryzator, dzięki swojej mocy sprawia, że pastuch na wydry jest bardzo skuteczny, a szkodnik, który zetknie się z linią ogrodzenia, na długo zapamięta ten moment.

Ogrodzenie elektryczne na wydry w zestawie posiada 1500 metrów plecionki, dzięki czemu możliwe jest zamocowanie 3 poziomów przewodu, przy końcowej długości ogrodzenia równej 500 metrów. Ważne jest, aby odstępy między poszczególnymi poziomami nie przekraczały 10 - 15 cm. Czas na kilka słów o samej splotce. Plecionka do pastucha Filinox tworzy spolt nici polietylenowych z wplecionymi drucikami ze stali nierdzewnej (3 druciki o średnicy 0,15 mm). Jaskrawy kolor plecionki działa dodatkowo odstraszająco na szkodniki.

Linia ogrodzenie będzie mocowana na palikach z tworzywa sztucznego o wysokości 105 cm. Słupki polipropylenowe po wbiciu w ziemię będą posiadały 90 cm. Duża liczba zaczepów pozwala poprowadzić przewód na wiele sposobów. Budując ogrodzenie elektryczne paliki polipropylenowe rozstawiamy, co ok. 5 metrów. Zestaw pastucha na wydry liczy 100 sztuk palików.

Komplet został uzupełniony 10-cioma łącznika Clip, które pozwalają łączyć poszczególne odcinki plecionki. Komplet zawiera także odgromnik ogrodzenia elektrycznego, który chroni elektryzatory przed uderzeniami pioruna. W zestawie znajduje się przewód izolowany do podłączenia pastucha. Dodano również bolec uziemienia oraz tabliczkę ostrzegawczą. Całość obejmuje 2-letnia gwarancja. W naszej ofercie dostępny jest zestaw pastucha elektrycznego przeciw wydrom na krótsze ogrodzenia.

W skład zestawu wchodzą:

Specyfikacja
Rozmiar
Zestaw zawiera komplet elementów do budowy 500 m elektrycznego pastucha, możliwość rozbudowy nawet do 20000 metrów
Kolor
plecionka w kolorze pomarańczowym
Opakowanie
kompletny zestaw
Waga do wysyłki
55

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze

Napisz swoją opinię

Pastuch elektryczny przeciw wydrom zestaw W-SEC 500 ze słupkami

Kompletny zestaw dla osób posiadających problem z wydrami. Komplet gotowy do montażu i pracy.

Napisz swoją opinię

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki