855

Pastuch elektryczny na wydry zestaw WG-200 dla krótkich ogrodzeń

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
612,26 zł brutto
Ilość
Brutto

Opis produktu

Kompletny zestaw ogrodzenia elektrycznego przeciw wydrom. Zestaw przeznaczony jest do krótszych ogrodzeń do ok. 200 metrów. W skład kompletu wchodzą:


Za impuls elektryczny odpowiada elektryzator GARD zasilany z sieci 220 V. Urządzenie generuje impuls rzędu 850 mJ, co przy niedługich ogrodzeniach skutecznie działa na szkodniki. Elektryzatory GARD charakteryzują się napięciem wyładowania rzędu 7200 V.

Linię ogrodzenia w pastuchu na wydry stanowić będzie pomarańczowa plecionka Filinox, która w zestawie dołączona jest w szpuli liczącej 500 m. Ważne jest, aby budując pastuch na wydry posiadał przynajmniej 2 poziomy plecionki, przy czym odstępy między nimi nie powinny przekraczać 15 cm. Zdjęcie nr 2 przedstawia zalecane wysokości, na których warto puścić plecionkę. Wspomniana plecionka do ogrodzenia elektrycznego mocowana będzie za pomocą izolatorów do słupków drewnianych, dołączonych w liczbie 100 sztuk. Do kompletu dodano także 4 izolatory narożne, które pozwalają na skuteczne zamocowanie plecionki na słupkach narożnych.

Ponadto pastuch elektryczny przeciw wydrom zawiera 5 łączników Clip za pomocą, których można łączyć poszczególne odcinki plecionki, bez strat energii. Zestaw ogrodzenia elektrycznego na wydry zawiera także odgromnik, chroniący pastucha w czasie burz, przewód w izolacji do 20 0000 V, oraz uziom i tabliczkę ostrzegawczą.

Skład zestawu może zostać poddany modyfikacji. W ofercie posiadamy również zestaw pastucha elektrycznego na wydry do dłuższych ogrodzeń. Całość podlega 2-letniej gwarancji.

Specyfikacja
Rozmiar
Zestaw zawiera komplet elementów do budowy 200 m elektrycznego pastucha, możliwość rozbudowy nawet do 2000 metrów
Kolor
plecionka w kolorze pomarańczowym
Opakowanie
kompletny zestaw
Waga do wysyłki
11

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze

Napisz swoją opinię

Pastuch elektryczny na wydry zestaw WG-200 dla krótkich ogrodzeń

Kompletny zestaw dla osób posiadających problem z wydrami. Komplet gotowa do montażu i pracy.

Napisz swoją opinię

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki