Kompletny zestaw do budowy ogrodzenia elektrycznego GARD Home 200 z plecionką

Dodaj do listy zakupów

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
488,70 zł brutto
Ilość
Brutto

Opis produktu

Uniwersalny zestaw złożony z elementów niezbędnych do konstrukcji skutecznego ogrodzenia elektrycznego. Pastuch jest najczęściej stosowany do zabezpieczania przydomowych rabatek, oczek wodnych i innych terenów, które chce się ochronić przed wtargnięciami ze strony zwierząt domowych. Oferowany zestaw stanowi idealne rozwiązanie przy budowie ogrodzeń elektrycznych dla psów, koni, kóz, drobiu. Co więcej niniejszy komplet może również być wykorzystany jako bariera ochronna przeciw sarnom czy zającom.

Elektryzator sieciowy Easy GARD dołączony do zestawu posiada korzystne parametry, które umożliwiają stosowanie urządzenia przy konstruowaniu ogrodzenia praktycznie w stosunku do każdego gatunku zwierząt domowych. Maksymalna energia impulsu elektrycznego elektryzatora Easy GARD jest równa 1000 mJ. Urządzenie wyposażone jest w dwa zaciski, które podłącza się pod linię ogrodzenia i uziemienia. Elektryzator, z racji, iż pracuje impulsowo (generuje krótkotrwałe bodźce elektryczne) pobiera bardzo mało prądu - zaledwie 4W. Specjalna lampka na obudowie sygnalizuje prawidłowość działania aparatu.

Do budowy linii ogrodzenia elektrycznego niezbędny jest wytrzymały oraz solidny przewód. W oferowanym zestawie znajduje się mocna plecionka CORDON Toronne, która w szczególności zalecana jest przy tworzeniu długich ogrodzeń dla spokojnych zwierząt. Przewód CORDON Toronne charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, odpornością na zrywanie (wytrzyma obciążenie do 51 kg) oraz na niekorzystne czynniki atmosferyczne (wilgoć, promieniowanie UV). Plecionka wykonana została z nici polipropylenowych, w które dla lepszego przewodnictwa impulsów wpleciono 6 drucików ze stali nierdzewnej o grubości 0,2 mm każdy.

Na komplet składa się zestaw izolatorów okrągłych ze specjalnym gwintem do mocowania do słupków drewnianych w ilości 100 szt. oraz 4 izolatory narożne. Izolatory wykonane z najlepszych materiałów zapewniają optymalną ochronę przed przebiciami na linii pastucha. Dodatkowo do kompletu do budowy ogrodzenia dołączony został zestaw bramowy, który stanowi doskonałe rozwiązanie do stworzenia bramy przepędowej dla zwierząt (w szczególności koni).

W celu efektywnej pracy elektryzatora oraz sprawnego i bezpiecznego działania całego ogrodzenia elektrycznego w komplecie znalazły się dwa niezbędne elementy: uziom oraz odgromnik. Produkty te podnoszą wydajność pastucha oraz zabezpieczają go przed wyładowaniami atmosferycznymi.

Powyższy zestaw do konstruowania niezawodnego ogrodzenia elektrycznego składa się z:
Specyfikacja
Rozmiar
Zestaw zawiera komplet elementów do budowy 200 metrów elektrycznego pastucha
Materiał
Obudowa elektryzatora z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, plecionka z nici polipropylenowych z drucikami ze stali nierdzewnej
Kolor
plecionka w kolorze biało-czerwonym
Opakowanie
kompletny zestaw
Waga do wysyłki
5.5

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze

Napisz swoją opinię

Kompletny zestaw do budowy ogrodzenia elektrycznego GARD Home 200 z plecionką

Zestaw idealny do zastosowania na posesji. Doskonały dla zwierząt domowych:psów, kotów, kóz, koni, drobiu. Kompletny zestaw do budowy ogrodzenia elektrycznego ułatwiającego zdyscyplinowanie zwierząt.

Napisz swoją opinię

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki