• Bestseller
837

Pastuch elektryczny dla zwierząt domowych - kompletny zestaw SEC B Home 200 z plecionką

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
784,74 zł brutto
Ilość

Opis produktu

Gotowy do podłączenia praktyczny zestaw do budowy ogrodzenia elektrycznego składający się z kilku niezbędnych elementów:


Wybrane komponenty idealnie nadają się do ochrony obszarów, które chce się zabezpieczyć przed dostępem zwierząt domowych: psów, kotów, a także drobiu. Powyższy komplet do konstrukcji pastucha stanowi doskonałe rozwiązanie dla hodowców koni, których wrażliwość na ból wymaga ogrodzenia o niskiej energii impulsu.

Oferowany w zestawie elektryzator francuskiej firmy CHAPRON charakteryzuje się energią impulsu o wartości 1600mJ i napięciem wyładowania równym 5000V. Moc urządzenia jest dobrana tak, by skutecznie wygrodzić teren wybiegu dla zwierząt domowych, jednocześnie nie wyrządzając im krzywdy. Elektryzator sec. 1500B jest w stanie zasilić 15 km ogrodzenie. Produkt możliwy do podłączenia bezpośrednio do sieci 230V.

Kolejnym elementem wchodzącym w skład zestawu jest solidna plecionka Filvert o długości 100 m w szpuli (w komplecie znajdują się dwie rolki po 100 m). Niniejszy przewód wykonano z odpornego na promieniowanie UV oraz niezwykle wytrzymałego na obciążenie (do 51 kg) materiału. Wyprodukowana z nici polipropylenowych plecionka o grubości przewodu 3,5 mm, jest bardzo dobrym przewodnikiem prądu, dzięki zastosowaniu 3 drucików ze stali nierdzewnej - każdy o średnicy 0,2 mm.

Na komplet składają się również specjalne izolatory narożnikowe (4 szt.) oraz izolatory okrągłe przeznaczone do montażu do palików drewnianych. Produkty te eliminują możliwość przebić na linii konstruowanego ogrodzenia elektrycznego. Dodatkowo w celu zwiększenia efektywności elektryzatora oraz uchronieniu go przed skutkami uderzeń pioruna w zestawie znalazły się dwa wysoce skuteczne produkty: odgromnik oraz standardowy uziom. Dla zwiększenia bezpieczeństwa do każdego zestawu dołączona jest szczegółowa instrukcja montażowa, w której znajdują się drobiazgowo objaśnione etapy instalacji.

Energia impulsu
Przeznaczenie
byki
dziki
jelenie
konie
krowy
kuny
lisy
owce
psy
sarny
wydry
Specyfikacja
Rozmiar
Zestaw zawiera komplet elementów do budowy 200 metrów elektrycznego pastucha.
Materiał
Obudowa elektryzatora z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, plecionka z nici polipropylenowych z drucikami ze stali nierdzewnej
Kolor
Elektryzator szary, plecionka zielona
Opakowanie
kompletny zestaw
Waga do wysyłki
5.5

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze (0)

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki