836

Zestaw pastucha elektrycznego SEC B Home 200 z taśmą

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
848,33 zł brutto
Ilość

Opis produktu

Praktyczny komplet ogrodzenia elektrycznego dla zwierząt domowych - psów, kotów, królików itp. Pastuch elektryczny dla psa stanowi nieocenioną pomoc podczas problemów wychowawczych z czworonogami. Ogrodzenie elektryczne to skuteczne rozwiązanie ułatwiające dyscyplinowanie zwierząt.

Kluczowym elementem każdego pastucha jest elektryzator. W prezentowanym zestawie użyto elektryzatora Chapron Sec 1500 B, zasilanego bezpośrednio z sieci 230 V. Urządzenie charakteryzuje napięcie rozładowania równe 5000V oraz zdolność do generowania impulsu o energii 1,6 J. Elektryzator działa impulsowo - to znaczy wytwarza impulsy elektryczne w krótkich odstępach czasu (ok. co 0,12 s.). Specyfikacja urządzenia zapewnia wysoką skuteczność działania oraz całkowite bezpieczeństwo dla otoczenia. Elektryzator zamknięty w szczelnej obudowie z tworzywa sztucznego.

Kolejną istotną kwestią jest przewód tworzący ogrodzenie elektryczne dla psa. Zestaw zawiera dwie rolki (200 m) taśmy Ruban o szerokości 10 mm. Taśma posiada zieloną barwę, dzięki czemu jest bardzo dobrze widoczna dla zwierząt i ludzi, jednocześnie dopasowując się do otoczenia. Przewód taśmowy budują włókna polietylenowe oraz druciki ze stali nierdzewnej, co sprawia, że posiada ona wysokie parametry przewodnictwa elektrycznego.

Zestaw uzupełniają izolatory taśmowe do słupków drewnianych w liczbie 100 sztuk. Izolatory posiadają wkręt do drewna pozwalający na szybki montaż do słupka. Dodatkowo, komplet zawiera uziom standardowy i odgromnik, chroniący elektryzator przed przepaleniem w czasie burzy oraz tabliczkę ostrzegawczą. Zestaw nie zawiera słupków. Całość opatrzona 2-letnią gwarancją.

W skład zestawu wchodzą:

Energia impulsu
Przeznaczenie
byki
dziki
jelenie
konie
krowy
kuny
lisy
owce
psy
sarny
wydry
Specyfikacja
Rozmiar
Zestaw zawiera komplet elementów do budowy 200 metrów elektrycznego pastucha, możliwość rozbudowy nawet do 15000 metrów
Kolor
Taśma w kolorze zielonym
Opakowanie
kompletny zestaw bez słupków
Waga do wysyłki
5.5

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze (0)

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki