• Polecane
839

Ogrodzenie elektryczne do wygradzania wybiegu dla koni - kompletny zestaw GARD Horse 200 z taśmą

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
700,04 zł brutto
Ilość

Opis produktu

Praktyczny oraz niezawodny zestaw do budowy ogrodzenia elektrycznego przeznaczonego do konstrukcji wybiegu dla koni. Stanowi komplet składający się ze wszystkich komponentów niezbędnych do stworzenia solidnego pastucha dla koni (w zestawie nie ma słupków drewnianych). Gotowy do podłączenia zestaw składa się z:


Dołączony do zestawu elektryzator sieciowy Easy GARD posiada specjalnie dobrane parametry, dzięki którym możliwe jest zastosowanie urządzenia do zasilania wybiegu dla koni - zwierzęta te są wrażliwe na bodźce elektryczne, przez co nie mogą być poddane zbyt silnemu wstrząsowi. Aparat stosowany może być również do wygradzania obszarów dla zwierząt domowych: psów, kotów, drobiu, kóz, itd. Elektryzator Easy GARD charakteryzuje się maksymalną energią impulsu 1000 mJ oraz napięciem wyładowania 7,2 kV. Urządzenie jest w stanie zasilić ogrodzenie o długości 8 km. Z uwagi na fakt, że elektryzator pracuje impulsowo, pobiera bardzo mało prądu - ok. 4W.

Do budowy linii ogrodzenia elektrycznego dla koni niezbędne jest zastosowanie odpowiednio mocnego przewodu. W komplecie znajduje się taśma RUBAN 10 mm w szpuli 200 mb. Jej użycie przy konstrukcji pastucha dla koni jest bezpieczne dla zwierzęcia, ze względu na odpowiednio dobraną szerokość przewodu, która sprawia, że ogon nie zaplątuje się we włókna. Taśma jest odporna na zrywanie (wytrzymuje obciążenie do 70kg) oraz promieniowanie UV i inne niekorzystne warunki atmosferyczne. Wykonana została z mocnych nici polietylenowych, w które wpleciono 3 druciki ze stali nierdzewnej o grubości 0,2 mm każdy.

Dla maksymalnego zabezpieczenia linii ogrodzenia elektrycznego w zestawie znajdują się izolatory taśmowe, które dzięki wykonaniu z najwyższej jakości materiałów, chronią przed ewentualnymi przebiciami. Dodatkowo w komplecie dołączony jest zestaw bramowy, który niezmiernie ułatwia codzienne przepędy zwierząt. W celu zwiększenia efektywności działania elektryzatora oraz w rezultacie skuteczności całego ogrodzenia elektrycznego dla koni w skład zestawu wchodzi również specjalny metalowy bolec uziemienia.

Specyfikacja
Rozmiar
Zestaw zawiera komplet elementów do budowy 200 metrów elektrycznego pastucha
Materiał
Obudowa elektryzatora z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, taśma z nici polietylenowych z drucikami ze stali nierdzewnej
Kolor
Taśma w kolorze białym
Opakowanie
kompletny zestaw (bez słupków)
Waga do wysyłki
8

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze (0)

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki