721

Izolator bramowy dwustronny

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
5,34 zł brutto
Ilość

Opis produktu

Uniwersalny izolator bramowy pastucha elektrycznego , okrągły kształt nadaje mu wyjątkowy wygląd i pozwala wyeliminować przebicia. Specjalny izolator bramowy i przepędowy. Zaprojektowany aby zapewnić ciągłość ogrodzenia pomiędzy linią ogrodzenia i bramą. Izolator zaopatrzony jest w wzmocniony trzpień stalowy zakończony wkrętem do drewna. Zestaw 2 izolatorów Isobar jest dostarczany także w zestawie bramowym.

Specyfikacja
Rozmiar
Do prowadzenia drutu lub plecionki (ewentualnie taśmy do 10mm)
Materiał
Tworzywo sztuczne najwyższej jakości i wytrzymałości - wkręt do drewna ocynkowany
Kolor
Czarny
Opakowanie
Sprzedawany na sztuki, opakowania zbiorcze 25 i 1000 sztuk

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze (0)

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki