835

Pastuch elektryczny dla koni - kompletny zestaw SEC E Horse 200 z taśmą

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
1 098,64 zł brutto
Ilość
Brutto

Opis produktu

Kompletny zestaw ogrodzenia elektrycznego dla koni. Budując pastuch dla konia należy pamiętać, że te zwierzęta są bardzo wrażliwe na impuls elektryczny. Dlatego też elektryzator zasilający pastucha powinien generować impuls na odpowiednim poziomie, który będzie skuteczny, a zarazem nie będzie płoszył i wyrządzał krzywdy koniom.

W skład zestawu dla koni włączono elektryzator Chapron Sec 1500  zasilany bezpośrednio z sieci 230 V. Urządzenie to cechuje napięcie wyładowania wynoszące 5000 V oraz impuls o energii 1,6 J. Warto zaznaczyć, że elektryzator pracuje impulsowo - generuje krótkie impulsy elektryczne co 0,11 sek. w efekcie czego świetnie nadaje się do zasilania pastucha dla koni oraz pobiera bardzo niską ilość prądu - jedynie 4 W. Sec 1500 E pozwala stworzyć ogrodzenie elektryczne dla koni o łącznej długości 15 km.

Kolejną bardzo ważną kwestią jest rodzaj przewodu budującego pastuch elektryczny. Do oferowanego zestawu dołączono taśmę Ruban 40 mm w rolce 200 m, która będzie dobrze widoczna dla konia. Przewód taśmowy tworzą włókna polietylenowe wraz z wplecionymi 8 drucikami ze stali nierdzewnej, w efekcie czego jest ona odporna na zerwanie (max. 130 kg), odkształcanie oraz posiada świetne parametry przewodnictwa elektrycznego.

Taśma mocowana jest na specjalnych izolatorach taśmowych z wkrętem do drewna, które dołączone są do zestawu w liczbie 100 sztuk. Dodane zostały również 2 izolatory bramowe i mini zestaw bramowy, składający się z izolowanej rączki i specjalnej gumy z drucikami o długości 3 m. Co więcej, zestaw pastucha elektrycznego dla koni posiada też 10 sztuk łączników do taśm oraz pojedynczy łącznik do przewodów taśmowych, służący do bezpośredniego połączenia taśmy ze stykami elektryzatora. Dodatkowo komplet zawiera taż uziom standardowy okrągły, tabliczkę ostrzegawczą i instrukcję montażową w języku polskim. Całość objęta 2-letnią gwarancją.

Prezentowany zestaw do budowy ogrodzenia elektrycznego dla koni zawiera:

Elektryzator sieciowy Chapron Sec 1500

Taśma Ruban 40 mm rolka 200 mb

Izolator taśmowy x 100

Łącznik podłączeniowy do taśmy

Łącznik do taśm x 10

Zestaw bramowy dla koni

Izolator bramowy x 2

Uziom standardowy

Przewód izolowany do podłączenia uziemienia - 3 mb

Tabliczka ostrzegawcza - uwaga ogrodzenie elektryczne

instrukcja montażu w języku polskim

Specyfikacja
Rozmiar
ZZestaw zawiera komplet elementów do budowy 200 metrów elektrycznego pastucha.
Materiał
Obudowa elektryzatora z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, taśma z nici polipropylenowych z drucikami ze stali nierdzewnej
Kolor
Elektryzator szary, taśma biała
Opakowanie
kompletny zestaw bez słupków
Waga do wysyłki
8.5

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze

Napisz swoją opinię

Pastuch elektryczny dla koni - kompletny zestaw SEC E Horse 200 z taśmą

Zestaw ogrodzenia elektrycznego do budowy ogrodzenia elektrycznego dla koni.

Napisz swoją opinię

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki