976

Niewidzialny pastuch elektryczny dla psa d-Fence PREMIUM

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
1 064,81 zł brutto
Ilość
Brutto

Opis produktu

Profesjonalny zestaw niewidzialnego ogrodzenia dla psa. Urządzenie d-Fence PREMIUM jest w stanie zasilić ogrodzenie o długości do 2200 mb. Oferowany niewidzialny pastuch dla psa swoją wysoką skuteczność zawdzięcza działaniu dwuetapowemu. W pierwszej kolejności obroża generuje ostrzegawczy sygnał dźwiękowy, jeżeli pies podejdzie jeszcze bliżej dostanie impuls elektryczny. Dzięki temu psy szybko uczą się żeby poruszać się tylko po wyznaczonym terenie. Na generatorze sygnału można ustawić w jakiej odległości od przewodu ma być generowany sygnał dźwiękowy i impuls elektryczny. Zakres regulacji jest płynny i można go ustawić od 0 do 7 m od przewodu. Do generatora sygnału podłącza się przewód miedziany w izolacji. Do łączenia przewodów należy użyć specjalnych konektorów. Przewód należy rozprowadzić w miejscach, które mają być zabezpieczone w taki sposób żeby zrobić obwód zamknięty. Obroża elektryczna dla pasa posiada parciany pasek z regulacją obwodu od 20 do 70 cm. Na obroży można ustawić moc impulsu elektrycznego dostosowaną do wielkości psa. Skład zestawu:

  • Generator
  • Obroża
  • elektrody 12 i 17 mm
  • 2 konektory do łączenia przewodów
  • bateria do obroży
  • instrukcja

Uwaga! Zestaw nie zawiera przewodu, należy dobrać odpowiednią średnicę do długości ogrodzenia. Do prawidłowego działania należy użyć pojedynczego przewodu miedzianego w izolacji. Zalecane przekroje przewodu:

długość ogrodzenia
przekrój przewodu
do 400 mb
0,75 mm
400 - 900 mb
1,5 mm
900 - 2200 mb
2,5 mm

Specyfikacja
Rozmiar
obroża na obwód od 20 do 70 cm
Opakowanie
1 zestaw
Waga do wysyłki
5

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze

Napisz swoją opinię

Niewidzialny pastuch elektryczny dla psa d-Fence PREMIUM

Profesjonalny zestaw niewidzialnego ogrodzenia dla psa. Urządzenie d-Fence PREMIUM jest w stanie zasilić ogrodzenie o długości do 2200 mb. Oferowany niewidzialny pastuch dla psa swoją wysoką skuteczność zawdzięcza działaniu dwuetapowemu.

Napisz swoją opinię

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki