1069

Elektryzator uniwersalny 15J Fencee Energy DUO ED150

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
1 840,08 zł brutto
Ilość

Opis produktu

Nowoczesny elektryzator sieciowo-akumulatorowy Energy DUO ED150 to uniwersalny elektryzator do zasilania ogrodzeń elektrycznych o energii impulsu 15J.

Elektryzator hybrydowy z uwagi na zdolność magazynowania energii elektrycznej sprawdzi się przy długich ogrodzenia elektrycznych nawet do 120 km. Pastuch sieciowo-akumulatorowy Fencee daje możliwość zasilania zarówno z sieci 230V oraz z akumulatora 12V. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza, gdy ogrodzenie elektryczne musi być przemieszczane i znajduje się poza zasięgiem sieci elektrycznej. Takie rozwiązanie jest również wyjściem awaryjnym w przerwach w dostawie prądu. W każdej chwili elektryzator Fencee Energy można podłączyć do akumulatora, zapewniając ciągłość ochrony.

Z uwagi na swoja moc Elektryzator Energy DUO ED150 może być zastosowany:

  • jako zabezpieczenie pół i sadów przed szkodami łownymi (dziki, sarny, jelenie),
  • jako zabezpieczenie pastwisk przed wilkami,
  • jako zabezpieczenie pasieki przed niedźwiedziami,
  • jako ogrodzenie elektryczne dla wypasanego bydła mięsnego, krów mlecznych kóz i owiec oraz przy wybiegach dla koni.

Elektryzator Energy DUO ED150 generuje impuls 5 J zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Posiada funkcję opóźnienia czasowego dzięki funkcji magazynowania energii. Pozostała magazynowana moc elektryzatora zostaje wykorzystywana przy obciążeniu na linii ogrodzenia w ciągu 50 sekund od powstania obciążenia. W praktyce oznacza to, że jeżeli na linii pastucha elektrycznego powstają przerosty bądź inne zakłócenia powodujące spadek napięcia, Elektryzator Fencee uzupełni to napięcie do  J w ciągu 50 sekund, wykorzystując zmagazynowaną moc energii elektrycznej. 

Wygodnym rozwiązaniem przy elektryzatorach Fencee jest przycisk ON/OFF. Dzięki temu nie ma potrzeby wyłączania wtyczki z kontaktu, przy każdorazowej potrzebie wyłączenia elektryzatora. Z kolei dłuższe naciśnięcie tego przycisku pozwala na zmniejszenie jego mocy do 50 %. Takie rozwiązanie sprawia, że mocny pastuch elektryczny sprawdzi się również przy wypasie młodych zwierząt, które nie potrzebują tak dużego impulsu elektrycznego. Takie rozwiązanie pozwala również na oszczędność energii, gdy pastuch elektryczny jest zasilany akumulatorem.

Nowoczesny elektryzator Fencee Energy DUO ED150 został wyposażony w wyświetlacz oraz wszelkie diody, informujące o stanie ogrodzenia elektrycznego. Dzięki tym wskaźnikom można monitorować napięcie linii elektrycznej, szybko zdiagnozować usterkę bądź przyczynę spadku napięcia całego pastucha elektrycznego. Nowoczesne rozwiązania  oraz wygląd elektryzatora sprawiają, że jest bardzo wygodny w użytkowaniu, ładnie się prezentuje oraz szybko dostarcza informacje o stanie ogrodzenia elektrycznego.

Impulsator posiada technologię SafeShock, która zapewnia bezpieczeństwo dla ludzi i zwierząt. Jest urządzeniem ekonomicznym ze względu na niewielki pobór prądu 6-21 W. Korzystając z urządzeń elektrycznych należy pamiętać aby nie były narażone na ciągły strumień wody. Należy więc je montować w taki sposób aby były zabezpieczone przed opadami deszczu oraz wilgotnym powietrzem, które mogą niekorzystnie wpłynąć na funkcjonowanie urządzenia

Skład zestawu: 

  • Elektryzator Energy DUO ED150
  • zasilacz sieciowy 
  • przewód do podłączenia akumulatora
  • przewód do połączenia z ogrodzeniem
  • przewód do uziemienia 
  • tabliczka ostrzegawcza

3 LATA GWARANCJI

Energia impulsu
Maks. długość
Przeznaczenie
byki
dziki
jelenie
konie
krowy
kuny
lisy
owce
psy
sarny
wydry
Specyfikacja
Zasilanie
230 / 12 V
Energia impulsu wyjściowa
15 J
Napięcie rozładowania
10 500 V
Max. długość ogrodzenia
120 km
Pobór mocy
6-21 W
Rozmiar
29 cm
Kolor
Czarny
Opakowanie
1 szt.

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze (0)

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki