767

Obroża przeciw szczekaniu

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
431,20 zł brutto
Ilość

Opis produktu

W pewnych okolicznościach niektóre psy mogą być uciążliwe dla otoczenia ze względu na nieustające szczekanie lub wycie, zwłaszcza w nocy. O ile dla właściciela może to nie stanowić problemu, o tyle dla sąsiadów często bywa powodem irytacji i niezadowolenia.


Urządzenie d-mute to obroża z generatorem impulsów elektrycznych, pomagającym w oduczeniu psa uporczywego szczekania, co znacznie ułatwi życie właścicielowi psa jak i jego sąsiadom. Stanowi ona też znakomity rekwizyt treningowy, ułatwiającym efektywne szkolenie. Obroża uaktywnia się bowiem samoczynnie jak tylko pies zaszczeka, zawyje lub zawarczy. Obroże można kalibrować nie tylko pod względem wielkości psa, ale i jego charakteru. Łatwo można ustawić na jak głośne zachowanie psa obroża ma reagować. W celu uspokojenia psa obroża generuje ostrzegawcze sygnały dźwiękowe lub elektryczne impulsy korygujące. Już po krótkim czasie wystarczy jedynie niesłyszalny dla ludzkiego ucha ostrzegawczy sygnał dźwiękowy, aby pies uświadomił sobie, że nie może szczekać, ponieważ w przeciwnym wypadku czeka go "nieprzyjemne uczucie na karku".

Obroża nie reaguje na dźwięk, ale działa na wibracje strun głosowych. Oznacza to, że obroża uaktywni się tylko i wyłącznie wtedy gdy zaszczeka pies noszący tę obrożę na szyi. Nie może uaktywnić jej pies, który szczeka obok psa z obrożą. Obroża nadaje się do stosowania w każdej sytuacji, jest bowiem odporna na działanie wody, a poza tym jest łatwa w obsłudze i niewielka.

Obroża jest lekka i nie stanowi dodatkowego balastu, nawet gdy założy się je psom o mniejszym wzroście.

Jak działa obroża:
W trybie gotowości urządzenie cały czas czeka na dźwięki wydawane przez psa. Po pierwszym zaszczekaniu obroża emituje tylko sygnał dźwiękowy Jeśli mimo to pies szczeka nadal, urządzenie wyśle sygnał dźwiękowy z impulsem korekcyjnym Gdy pies uspokoi się, obroża ponownie przechodzi w stan gotowości, i gdy pies zaszczeka ponownie wyśle tylko sygnał dźwiękowy.

Obroża antyszczekowa nie powinna służyć całkowitemu oduczeniu szczekania psa. Można ją psu włączać na przykład tylko na noc. Wówczas pies, ciesząc się swoim głosem w dzień, w nocy pozwoli wyspać się jego panu i sąsiadom.Specyfikacja
Zasilanie
bateria litowa CR2 3V
Rozmiar
61x39x33 mm
obroża na obwód od 20 do 70 cm
Kolor
Czarny
Opakowanie
1 sztuka

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze (0)

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki