778

Elektroniczna obroża treningowa na pilota d-Control 1000 LCD

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
1 190,19 zł brutto
Ilość
Brutto

Opis produktu

Model pilota obroży treningowej d-Control 1000 wyposażony został w antenę o długości 8 cm co pozwala na komunikację obroży z pilotem na maksymalną odległość 1000 m. Dodatkowo generator posiada możliwość ustawienia aż 30 poziomów impulsów korekcyjnych. Możliwość sterowania drugą obrożą (możliwość dokupienia opcjonalnie) pozwala z powodzeniem stosować urządzenie profesjonalistom jak i zaawansowanym amatorom.

Przystosowany do pracy z obrożą, specjalny pilot zdalnej kontroli umożliwia wydawanie komend na dużą odległość aż do 1000 m. Funkcje ustawiania poziomu trzydziestu impulsów korekcyjnych, nadawania oraz wyładowania baterii wyświetlane są na podświetlonym wyświetlaczu LCD. Ponadto posiada również możliwość przełączania sterowana obroży (przyciski A, B).

Zasada działania: Gdy obroża zostanie włączona pozostaje ona w gotowości do pracy. Pod każdym z przycisków na pilocie znajduje się komenda określonego typu. Sygnał dźwiękowy, sześć poziomy impulsów korekcyjnych ustawione niezmiennie i zapisane pod kolejnymi przyciskami pilota. Urządzenie dzięki możliwości generowania impulsów korygujących o szerokim (trzydziestostopniowym) zakresie pozwala tresować psa do nawet najbardziej zaawansowanych komend.

Generator impulsów jest wodoszczelny, dzięki czemu obroża doskonale nadaje się również do tresowania psów myśliwskich. W odbiorniku znajduje się zintegrowany magnetyczny system ON/OFF - włączenia czy wyłączenia odbiornika można dokonać więc przysuwając jedynie nadajnik do odbiornika.

Zawartość opakowania: walizka, obroża elektroniczna, pilot zdalny z klipsem mocującym do paska, lampka testowa, baterie, elektrody 12 i 17 mm, smycz do zawieszenia nadajnika na szyi. 

Najmocniejszy impuls korekcyjny służy do natychmiastowego przywołania psa do porządku. Jest to tak zwana "funkcja buster".

Specyfikacja
Rozmiar
obroża na obwód od 20 do 70 cm
Kolor
Czarny
Opakowanie
obroża, pilot zdalny, lampka testowa, baterie, elektrody

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze

Napisz swoją opinię

Elektroniczna obroża treningowa na pilota d-Control 1000 LCD

Obroża treningowa elektroniczna do zastosowań głównie profesjonalnych. Maksymalny zasięg pilota 1000 m. Obroża wodoszczelna. Zintegrowany magnetyczny system ON/OFF. Pilot z wyświetlaczem LCD. Trzydzieści poziomów mocy impulsu korygującego. Wskaźnik stanu baterii. Możliwość sterowania dwoma obrożami równolegle. Zestaw dostarczany jest w walizce.

Napisz swoją opinię

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki