775

Elektroniczna obroża treningowa na pilota d-Control Easy SMALL dla mniejszych zwierząt

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
595,10 zł brutto
Ilość
Brutto

Opis produktu

Ze względu na parametry generowanych impulsów korekcyjnych jak i długości paska obroży elektroniczny system treningowy DogTrace d-Control EASY SMALL przeznaczony jest głównie do nauczenia podstawowych komend psów mniejszych ras.

Elektroniczna obroża treningowa dla psa na pilota pozwala na stałą kontrolę pupila. Pozwala prowadzić tresurę łatwo, szybko, dokładnie i efektywnie. W przeciwieństwie do standardowej wersji elektronicznej obroży treningowej prezentowany model generuje nieco słabsze impulsy korekcyjne. Ponadto sam pasek obroży jest nieco krótszy (15-45 cm) tak aby można było założyć go na niewielkiego psa.

Przystosowany do pracy z obrożą , specjalny pilot zdalnej kontroli umożliwia wydawanie komend na dużą odległość aż do 200 m. Są to trzy rodzaje komend: sygnał dźwiękowy, krótki ostrzegawczy impuls korekcyjny oraz grupa impulsów korekcyjnych. Intensywność impulsów korekcyjnych można bardzo łatwo ustawić. Obroża jest kompaktowa i odporna na działanie wody.

Zasada działania:

Gdy obroża zostanie włączona pozostaje ona w gotowości do pracy. Pod każdym z przycisków na pilocie znajduje się komenda określonego typu. Sygnał dźwiękowy, sześć poziomów impulsów korekcyjnych ustawione niezmiennie i zapisane pod kolejnymi przyciskami pilota . Dzięki prostej obsłudze jest przeznaczona przede wszystkim do nauki podstawowych komend. Generator impulsów na obroży jest wodoszczelny. W odbiorniku znajduje się zintegrowany magnetyczny system ON/OFF - włączenia czy wyłączenia odbiornika można dokonać więc przysuwając jedynie nadajnik do odbiornika.

Zawartość opakowania: obroża elektroniczna tkana nastawiana na obwód w karku 15-45 cm, pilot zdalny, lampka testowa, 2x baterie CR2 3V, elektrody 12 a 17 mm, Płyta CD

Najmocniejszy impuls korekcyjny służy do natychmiastowego przywołania psa do porządku. Jest to tak zwana "funkcja buster".

Specyfikacja
Rozmiar
Obroża na obwód szyi psa 15-45 cm
Kolor
Czarny
Opakowanie
obroża, pilot zdalny, lampka testowa, baterie, elektrody

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze

Napisz swoją opinię

Elektroniczna obroża treningowa na pilota d-Control Easy SMALL dla mniejszych zwierząt

Zestaw elektronicznej obroży treningowej dla mniejszych psów na pilota do tresury i nauki podstawowych komend. Maksymalny zasięg pilota 200m. Zintegrowany magnetyczny system ON/OFF. Funkcja Buster.

Napisz swoją opinię

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki