Izolatory do montażu na istniejącym ogrodzeniu

Izolatory do montażu na istniejącym ogrodzeniu

izolaotry-bezinw.jpg

Ogrodzenia elektryczne popularne wśród hodowców zwierząt i plantatorów cieszą się coraz większym zainteresowaniem osób prywatnych. Problemy z dzikami czy sarnami, które podchodzą pod posesję i niszczą ogrodzenia z siatki oraz panelowe zmuszają właścicieli do założenia zabezpieczenia. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest pastuch elektryczny. Ogrodzenia elektryczne z powodzeniem sprawdzają się również dla psów, które wybiegają za posesję i podkopują się pod ogrodzeniem. 

Montaż pastucha na istniejącym ogrodzeniu nie zawsze musi się wiązać z koniecznością wbijania palików przed ogrodzeniem czy nawiercania słupków w celu założenia izolatorów do prowadzenia przewodów ogrodzenia elektrycznego. Na rynku dostępne są również izolatory bezinwazyjne, które pozwolą założyć pastucha bez ingerencji w elementy ogrodzenia. 

Izolatory bezinwazyjne charakteryzują się solidnym wykonaniem i estetycznym wyglądem. Istnieje kilka wariantów montażu. Izolatory z opaską na słupki okrągłe o różnej średnicy, izolatory z obejmą na słupek panelowy, izolatory montowane bezpośrednio na siatce, izolatory zakładane na panel ogrodzeniowy. Izolatory bezinwazyjne posiadają wysięgniki, które pozwalają odpowiednio oddalić przewody pastucha od ogrodzenia.  

Zalety izolatorów bezinwazyjnych:

  • Łatwy montaż, bez nawiercania słupków
  • Estetyczny wygląd
  • Solidne wykonanie
  • Możliwość zastosowania do wielu typów ogrodzeń elektrycznych

Izolatory bezinwazyjne to praktyczne rozwiązanie dla każdego kto chce zbudować skuteczne ogrodzenie elektryczne przy zachowaniu estetycznego wyglądu. W ofercie posiadamy izolatory na różne słupki:

Skontaktuj się z konsultantem +48 62 739 40 70 Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki