Siatki elektryczne do pastucha

Siatki elektryczne  do pastucha

Siatki elektryczne dla drobiu

Kluczowe znaczenie w doborze odpowiedniej siatki ma określenie gatunku wypasanych zwierząt, a także określenie potencjalnych zagrożeń, jakie płyną z zewnątrz. Dostępne są bowiem siatki o różnym zagęszczeniu, wysokości, kolorze.

Najlepszym wyborem przy budowie ogrodzenia tymczasowego dla drobiu: kur, gęsi, kaczek i indyków są niskie siatki elektryczne dużym zagęszczeniu. Oczka powinny być dobrane w sposób uniemożliwiający przedostanie się drapieżników. Drób narażony jest na ataki kun, łasic i innych mniejszych drapieżników, a także lisów.  Najlepszym wyborem jest siatka elektryczna o wysokości 112 cm.

Siatki elektryczne dla owiec i kóz

Ogrodzenie elektryczne dla owiec powinno stanowić barierę przed  większymi drapieżnikami. Owce narażone są m.in. na ataki lisów, wilków oraz dużych psów. Pastwiska powinny być grodzone wyższymi siatkami elektrycznymi. Duże znaczenie w wyborze siatek dla owiec odgrywa również grot. Zaleca się wybór siatki z podwójnym szpikulcem, który zapewnia większą stabilność w podłożu. Rozmieszczenie oczek nie musi być tak gęste, jak w przypadku ogrodzeń dla drobiu. Ogrodzenia dla owiec powinny być dobrze widoczne, co gwarantuje siatka w kolorze pomarańczowym.

Siatki elektryczne przeciw wydrom

Wydry są prawdziwą udręką wielu właścicieli stawów rybnych. Siatki elektryczne stanowią jednak skuteczną barierę, która zniechęca je do ponownego odwiedzenia stawu.  W tworzeniu ogrodzenia na wydry duże znaczenie odgrywa zagęszczenie.  Oczka w siatce powinny być jak najmniejsze. Nie jest wymagane tworzenie wysokich ogrodzeń – siatki  o wysokości 60 cm stanowią w pełni skuteczne zabezpieczenie.

Skontaktuj się z konsultantem +48 62 739 40 70 Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki