834

Pastuch elektryczny - zestaw do ochrony upraw i wypasu bydła SEC Advance 1000 z linką stalową

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
1 438,24 zł brutto
Ilość
Brutto

Opis produktu

Ochrona upraw przed dziką zwierzyną wymaga zastosowania odpowiednich komponentów oraz elektryzatora. Prezentowany pastuch elektryczny w zestawie stanowi jedno z możliwych rozwiązań, które będą skutecznie działać na dziki, sarny i jelenie. Dodatkowo, zestaw ten świetnie sprawdzi się również jako ogrodzenie elektryczne dla bydła.

Skuteczny pastuch elektryczny powinien charakteryzować się wysokim napięciem oraz dużą mocą impulsu. Do oferowanego zestawu dołączony jest mocny elektryzator Capron Sec 10000, zdolny wygenerować impuls elektryczny o mocy nawet 5 J oraz napięcie dochodzące do 13500 V. Urządzenie zasilane jest z sieci 230 V oraz pozwala na zbudowanie ogrodzenia długiego na nawet 200 km (przy zachowaniu odpowiedniej izolacji oraz uziemienia). Specyfikacja tego elektryzatora sprawia, że zasilany przez nie pastuch elektryczny będzie skutecznie działał na dziką zwierzynę oraz bydło.

Przewodem, który będzie budował pastuch będzie linka stalowa (w zestawie 1000 m). Linka stalowa posiada wielokrotnie większą odporność na zrywanie (>260 kg) niż zwykły drut ocynkowany. Wysoka wytrzymałość linki ma kluczowe znaczenie podczas ochrony upraw przed dzikami, które z często z łatwością zrywają cieńsze przewody. Dodatkowo, linka stalowa nie odkształca się i stanowi rozwiązanie na dłużej niż jeden sezon.

Zestaw do ochrony upraw i wypasu bydła uzupełniają izolatory okrągłe do drewna w liczbie 100 sztuk oraz 4 izolatory narożne. Właściwa izolacja ogrodzenia elektrycznego to warunek wysokiej jakości działania ogrodzenia elektrycznego. Do zestawu dodano również uziom okrągły oraz odgromnik, który ma za zadanie chronić elektryzator przed uderzeniami pioruna. Uzupełnieniem zestawu jest tabliczka ostrzegawcza oraz instrukcja instalacji w języku polskim. Całość objęta 2-letnią gwarancją.

Prezentowany zestaw do ochrony upraw i wypasu bydła zawiera:

Elektryzator sieciowy Chapron Sec 10000 Izolator okrągły z wkrętem do drewna - 100 sztuk

Linka stalowa 2 x 500 m

Izolator narożny - 4 sztuki

Przewód podłączeniowy w izolacji do 20.000 V - 3 mb

Uziom standardowy Odgromnik ogrodzenia elektrycznego

Tabliczka ostrzegawcza - uwaga ogrodzenie elektryczne

instrukcja montażu w języku polskim

Specyfikacja
Rozmiar
Zestaw zawiera komplet elementów do budowy 1000 metrów elektrycznego pastucha.
Opakowanie
kompletny zestaw bez słupków
Waga do wysyłki
22.4

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze

Napisz swoją opinię

Pastuch elektryczny - zestaw do ochrony upraw i wypasu bydła SEC Advance 1000 z linką stalową

Kompletny zestaw pastucha elektrycznego do ochrony upraw przed dziką zwierzyną lub do wypasu bydła. Specyfikacja zestawu gwarantuje wysoką skuteczność.

Napisz swoją opinię

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki