1015

Izolator do drutu i linki na wysięgniku z kołkiem rozporowym

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
2,30 zł brutto
Ilość
Brutto

Opis produktu

Izolator do drutów, linek i plecionek z przedłużonym wysięgnikiem 21 cm, który pozwala znacznie odsunąć przewód od miejsca montażu. Izolator dostarczany w komplecie z kołkiem rozporowym, umożliwiającym montaż w strukturach betonowych. 

Izolator do betonu wyposażony w kołnierz, który chroni przeciw przebiciom, natomiast wcięcie na przewód wykonano pod kątem, co zabezpiecza przed przypadkowym wypadnięciem przewodu. 

Specyfikacja
Rozmiar
dł. stalowego elementu 210 mm
Kolor
Czarny
Opakowanie
1 szt.

Produkty powiązane

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze

Napisz swoją opinię

Izolator do drutu i linki na wysięgniku z kołkiem rozporowym

Napisz swoją opinię

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki