804

Elektryzator słoneczny MASTER 50 - 4500mJ PROFI

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
4 349,90 zł brutto
Ilość
Brutto

Opis produktu

Ekstremalnie mocny i niezwykle wydajny elektryzator solarny o energii impulsu która do tej pory dostępna była tylko w elektryzatorach sieciowych. . Zaletą elektryzatora jest duża moc impulsu elektrycznego oraz charakterystyka przebiegu impulsu. Impuls przebiega dwutorowo co sprawia, iż odczuwany jest przez zwierzęta z dwojoną mocą. Jest to niezależny zestaw zasilania ogrodzenia elektrycznego pastuchem akumulatorem wspomaganym baterią słoneczną, w skład zestawu wchodzą:
 • Elektryzator Master 50 4,5J z przystawką i zabezpieczeniem bezpiecznikowym
 • Batria słoneczna 25W z mocowaniem (w zestawie nie ma akumulatora)
Dzięki zastosowaniu bardzo wydajnego ogniwa słonecznego elektryzator w warunkach słonecznych pracować może bez użycia akumulatora.
Elektryzator posiada system automatycznej kompensacji strat energii. To znaczy energia impulsu, który nie został stracony na ogrodzeniu wraca w pewnej części do elektryzatora, co znacznie przyspiesza i wspomaga ładowanie elektryzatora.

Zestaw zaprojektowany do pracy w ciężkich warunkach oraz ogrodzeniach wymagających dużej mocy impulsu. Idealnie sprawdza się w ogrodzeniach dla bydła mięsnego i owiec o dużej długości linii, dobrze sprawdza się do zasilania długich i bardzo długich ogrodzeń. Wyposażony jest w elektroniczny regulator mocy impulsu co sprawia, iż w łatwy sposób możemy regulować siłę impulsu na ogrodzeniu a co za tym idzie oszczędność energii. Bardzo mocna bateria sprawia, iż w dzień elektryzator może działać bez udziału konwencjonalnego akumulatora w całości zasilany jedynie z ogniwa słonecznego.
Elektryzator ten mocą konkuruje z wieloma elektryzatorami sieciowym, dlatego wykorzystywany jest do ochrony upraw przed zwierzyną dziką szczegónie dzikami i jeleniami. W elektryzatorze zintegrowany został system oszczędzania i ochrony akumulatora.
Sczegóły techniczne:
 • Zasilanie: Akumulator 9-12V
 • Napięcie wyjściowe impulsu:10000V
 • Pobór mocy: 10 WATT
 • Maksymalna energia impulsu: 4500 mJ
 • Częstotliwość impulsu: 50 imp.
 • Czas trwania impulsu: 1/1000 s
 • Max. długość linii ogrodzenia: 60km
 • Szacunkowa zdolność wytwarzania energii w ciągu jednego dnia na terenie Polski: 9 Ah
 • Moc baterii słonecznej: 25W
 • Gwarancja: 2 lata!
Specyfikacja
Materiał
Obudowa z tworzywa sztucznego z zamykanym pojemnikiem na baterię lub akumulator
Kolor
Zgodnie z fotografią
Opakowanie
1 sztuka - kompletny zestaw

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze

Napisz swoją opinię

Elektryzator słoneczny MASTER 50 - 4500mJ PROFI

Ekstremalnie mocny elektrzyator bateryjno akumulatorowy z panelem słonecznym 25W Napięcie zasialania: 9-12V, napięcie wyjściowe 10000V, energia impulsu 4500mJ. Autokompensacja strat

Napisz swoją opinię

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki