788

Elektryzator słoneczny MASTER 30 SOLAR dla bydła i owiec

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
1 967,26 zł brutto
Ilość
Brutto

Opis produktu

Zestaw zasilania ogrodzenia elektrycznego w skład którego wchodzi mocny i doskonały elektryzator bateryjno akumulatorowy MASTER 30 firmy CHAPRON oraz panel słoneczny o mocy 7W do zasilania tego elektryzatora. Mocny pastuch elektryczny zasilany z akumulatora, baterii lub panelu słonecznego do zastosowania w gospodarstwach, hodowli zwierząt oraz do ochrony upraw prze dzikimi zwierzętami. Jego podstawową zaletą jest oszczędny układ elektroniczny generujący impulsy o zdublowanym przebiegu. Szeroki zakres wartości energii generowanych impulsów (regulowane płynnie za pomocą potencjometru maksymalnie do 2500mJ) oraz wysoka wartość maksymalna napięcia (10kV) czyni z elektryzatora MASTER 30 urządzenie do wszechstronnego zastosowania. Można zarówno zasilać nim długie, wielokilometrowe ogrodzenia pastwisk do najbardziej narowisty zwierząt. Poleca się go również w hodowlach danieli, jeleni a także w celu zabezpieczenia hodowli przed dostępem drapieżników. Elektryzator może generować bardzo silne impulsy elektryczne, które skutecznie odstraszą potencjalnych intruzów hodowli. Elektryzator może być zasilany z suchych baterii 9V bądź akumulatorów 12V.

Elektryzator posiada system automatycznej kompensacji strat energii. Tzn, energia impulsu, który nie został stracony na ogrodzeniu wraca w pewnej części do elektryzatora, co znacznie przyspiesza i wspomaga ładowanie elektryzatora.

Ten silny elektryzator umieszczony został w estetycznej i wygodnej do transportu plastikowej walizce, w której wydzielono też miejsce na zasilający go akumulator. (maksymalne wymiary akumulatora to: 22cm x 19cm x 29cm).
Cały moduł elektryzatora wbudowany został w górną część urządzenia. Górna pokrywa ma więc wyprowadzone dwa zaciski (gorący i uziemienie), potencjometryczny regulator energii impulsu oraz włącznik elektryzatora. W tym też miejscu znajduje się kontrolka sygnalizująca częstotliwość generowania impulsów oraz informuje o stanie ogrodzenia.

Panel słoneczny służy do zasilania elektryzatora z wykorzystaniem energii słonecznej. Moc panelu słonecznego 7W dobrana została odpowiednio do mocy pobieranej przez elektryzator, tak aby przy świetle dziennym (w okresie średniego nasłonecznienia) panel nie tylko zasila elektryzator ale również doładowują podłączony w nim akumulator. Elektryzator posiada wygodny uchwyt do przenoszenia. Uchwyt ten jest jednocześnie zabezpieczeniem przed niepożądanym otwarciem górnej pokrywy. Dane techniczne: Napięcie zasilania: 9-12V DC Napięcie biegu jałowego: 10000V Maksymalna energia impulsu: 2500mJ (możliwość płynnej regulacji) Długość ogrodzenia maksymalna: 25km Wyprodukowano we Francji Gwarancja 3 lata W zestawie z elektryzatorem znajdują się : przewody podłączeniowe do akumulatora, zestaw śrub mocujących do panelu słonecznego, bolec uziemiający, przewód z klamerką do podłączenia elektryzatora z ogrodzeniem. Dane techniczne panelu słonecznego: Moc: 7W Wymiary zewnątrzne: 495x317mm Powłoka ochronna na szybie panelu W komplecie ze wszystkimi elementami mocującymi Wyprodukowano we Francji Gwarancja 2 lata Urządzenie odpowiada wymaganym normom Unii Europejskiej (CE)

Specyfikacja
Materiał
Obudowa z tworzywa sztucznego z zamykanym pojemnikiem na baterię lub akumulator
Kolor
szary
Opakowanie
1 sztuka
Waga do wysyłki
9.1

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze

Napisz swoją opinię

Elektryzator słoneczny MASTER 30 SOLAR dla bydła i owiec

Mocny i sprawdzony elektryzator bateryjno akumulatorowy marki CHAPRON w zestawie z panelem słonecznym 7W. Płynna regulacja energii impulsu aż do 2500mJ. Dzięki temu elektryzator jest uniwersalny, może zasilać zarówno ogrodzenia elektryczne dla koni, bydła a również ochraniać uprawy przed szkodnikami. Napięcie zasialania: 9-12V, napięcie wyjściowe 10000V, generowanie impulsów z efektem podwojonego uderzenia Autokompensacja strat energii

Napisz swoją opinię

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki