785

Elektryzator dla koni MASTER 12 SOLAR z panelem słonecznym

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
1 662,84 zł brutto
Ilość
Brutto

Opis produktu

Profesjonalny zestaw elektryzatora bateryjno-akumulatorowego Chapron MASTER 12 wraz z panelem słonecznym 5W.
MASTER12 to standardowy elektryzator akumulatorowy do zastosowania w gospodarstwach rolnych i na fermach zwierząt. Posiada odpowiednie parametry do tego aby zasilać zarówno pastuchy elektryczne dla krów na pastwisku, wybiegi dla kóz a także stanowi dobrą bazę do budowy elektrycznych ogrodzeń dla koni.
Energia emitowanego impulsu jak na elektryzator bateryjny jest wysoka (1900mJ) co daje możliwość budowy długich ogrodzeń, również takich narażonych na negatywne skutki wegetatywne roślin (tzw. przerastanie). Elektryzator może być zasilany z suchych ogniw bądź akumulatorów o napięciach w zakresie 6V,9V,12V. Panel słoneczny załączony do zestawu (o mocy 5W) w warunkach nasłonecznienia typowego dla Polski, pozwala na podtrzymywanie i doładowywanie akumulatora. Dlatego dzięki zasilaniu z panelu słonecznego, nie ma potrzeby doładowywania lub wymiany elektryzatora. Urządzenie może pracować nieustannie przez wiele miesięcy.
Elektryzator posiada system automatycznej kompensacji strat energii. Tzn, energia impulsu, który nie został stracony na ogrodzeniu wraca w pewnej części do elektryzatora, co znacznie przyspiesza i wspomaga ładowanie elektryzatora.

Model MASTER12 posiada dwupozycyjną regulację poziomu napięcia generowanych impulsów. To praktyczne rozwiązanie pozwala łatwo dostosować ogrodzenie do potrzeb generowanych impulsów. Zbyt mocne impulsy, nie podnoszą jakości ogrodzenia, ale w pastuchach akumulatorowych niepotrzebnie pobierają większą moc z akumulatora.
Elektryzator pastucha MASTER12 umieszczony został w estetycznej i wygodnej do transportu plastikowej walizce, w której wydzielono też miejsce na zasilający go akumulator. (maksymalne wymiary akumulatora to: 22cm x 19cm x 29cm).
Cały moduł elektryzatora wbudowany został w górną część urządzenia. Górna pokrywa ma więc wyprowadzone dwa zaciski (gorący i uziemienie), dwupozycyjny przełącznik redukujący energię impulsu o połowę oraz włącznik elektryzatora. W tym też miejscu znajduje się kontrolka sygnalizująca częstotliwość generowania impulsów oraz informuje o stanie ogrodzenia. Elektryzator posiada wygodny uchwyt do przenoszenia. Uchwyt ten jest jednocześnie zabezpieczeniem przed niepożądanym otwarciem górnej pokrywy. Dane techniczne elektryzatora: Napięcie zasilania: 6-9-12V DC z baterii, akumulatora lub zasilacza (brak w zestawie) Napięcie biegu jałowego: 8200V Maksymalna energia impulsu: 1900mJ (możliwość przełączenia na połowę mocy) Długość ogrodzenia maksymalna: 15km Wyprodukowano we Francji Gwarancja 24 miesiące W zestawie z elektryzatorem znajdują się: przewody podłączeniowe do akumulatora, zestaw śrub mocujących do panelu słonecznego, bolec uziemiający, przewód z klamerką do podłączenia elektryzatora z ogrodzeniem. Dane techniczne panelu słonecznego: Moc: 5W Wymiary zewnątrzne: 343x317mm Powłoka ochronna na szybie panelu W komplecie ze wszystkimi elementami mocującymi Wyprodukowano we Francji Gwarancja 3 lata Urządzenie odpowiada wymaganym normom Unii Europejskiej (CE)
Specyfikacja
Materiał
Obudowa z tworzywa sztucznego z zamykanym pojemnikiem na baterię lub akumulator
Kolor
szary
Opakowanie
1 sztuka
Waga do wysyłki
9.1

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze

Napisz swoją opinię

Elektryzator dla koni MASTER 12 SOLAR z panelem słonecznym

Bardzo dobry elektryzator bateryjno akumulatorowy marki CHAPRON do zasilania długich i bardzo długich ogrodzeń elektrycznych dla zwierząt hodowlanych, zwłaszcza dla koni. Dodatkowo wyposażony w panel słoneczny 5W Z powodzeniem może on zasilać ogrodzenia elektryczne pastiwsk o powierzchni powyżej 1ha. Napięcie zasialania: 6-12V, napięcie wyjściowe 8200V, energia impulsu 1900mj. Autokompensacja strat

Napisz swoją opinię

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki