893

Przejście bramowe zwijane z liną 6 metrów do ogrodzenia elektrycznego

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
227,30 zł brutto
Ilość

Opis produktu

Przejście bramowej zwijane z linką elektryczną o łącznej długości 6mb. Jest to niezastąpiony element każdego ogrodzenia elektrycznego dla bydła, krów czy owiec. Świetnie sprawdza się w przypadku tymczasowych pastuchów dla kóz i owiec, kiedy trzeba szybko wykonać przejście bramowe lub wygrodzenie.

Zestaw bramowy ze zwijaną liną do pastucha wykonany jest z wysokiej jakości materiałów zapewniających dużą wytrzymałość i niezawodność pracy całego urządzenia. Wewnątrz znajduje się specjalny mechanizm, który odpowiada za zwijanie liny a także utrzymuje odpowiednie jej napięcie, przy rozwiniętym przejściu bramowym.
Zestaw wyposażony jest w 6mb specjalnej plecionki elektrycznej ROPE-STAR o grubości 6mm zakończonej uchwytem do przejść bramowych. Linę do pastucha wykonano z specjalnych włókien odpornych na działanie promieni UV, wody oraz innych czynników atmosferycznych. Przez włókna przeplecione zostały druciki ze stali nierdzewnej, o bardzo niskiej oporności co gwarantuje wysokiej jakości przewodnictwo impulsów elektrycznych. Zestaw bramowy dla bydła uzupełnia klamra z przewodem do połączenia zasilania z ogrodzenia elektrycznego.

Zwijanie przejście bramowe dla kóz przygotowane jest do montowania na różnego rodzaju słupach lub palikach przy pomocy gwoździ lub wkrętów. Jest to sprawdzony sposób na postawienie przepędów dla krów lub kóz, które można szybko otwierać i zamykać.

Specyfikacja
Rozmiar
długość
Materiał
stal ocynkowana, obudowa z tworzywa, lina - włókna polipropylenowe + stal nierdzewna
Kolor
jak na zdjęciu
Opakowanie
1 sztuka
Waga do wysyłki
5

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze (0)

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki