887

Zwijane przejście bramowe taśmowe 6 metrów do pastuchów

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
234,07 zł brutto
Ilość
Brutto

Opis produktu

Praktyczne oraz wysoce bezpieczne w stosowaniu przejście bramowe wykorzystywane w ogrodzeniach elektrycznych dla koni, owiec, krów, czy kóz. Oferowana brama do pastucha pozwala na stworzenie przejścia o maksymalnej długości 6 m. Dodatkowym atutem przejścia bramowego taśmowego jest samozwijalność przewodu.

Wewnątrz obudowy z wytrzymałego tworzywa sztucznego znajduje się wykonana z nici polipropylenowych taśma o szerokości 4 cm z wplecionymi 8 przewodami ze stali nierdzewnej. Taśma po podłączeniu do linii pastucha elektrycznego również znajdować się będzie pod napięciem. Z tego względu przy każdorazowym otwieraniu/zamykaniu bramy przepędowej należy posługiwać się specjalnym izolowanym uchwytem.

Montaż przejścia bramowego w ogrodzeniu elektrycznym jest niezwykle prosty i szybki. Obudowę przejścia mocuje się bezpośrednio do słupka, którego minimalna średnica powinna wynieść ok. 6 cm. W tylnej części obudowy znajduje się śruba, którą należy połączyć z krokodylkiem (znajduje się w zestawie). Zakończenie krokodylka stanowi klamra, którą łączy się z przewodem linii ogrodzenia elektrycznego.

Uchwyt przejścia bramowego pastucha zakończony został bolczykiem, który w połączeniu z izolatorem bramowym (brak w komplecie), znajdującym się na przeciwnym słupku, stworzy zamknięcie bramy. Samozwijalne przejście bramowe doskonale sprawdza się podczas przepędów zwierząt, kiedy hodowca nie ma możliwości ciągłego kontrolowania linii przejścia.

Specyfikacja
Rozmiar
długość
Materiał
tworzywo sztuczne, taśma z nici polipropylenowych
Kolor
jak na zdjęciu
Opakowanie
1 sztuka
Waga do wysyłki
5

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze

Napisz swoją opinię

Zwijane przejście bramowe taśmowe 6 metrów do pastuchów

Gotowy zestaw bramowy z taśmą o długości 6 m. Samozwijalny zestaw bramowy przeznaczony praktycznie do każdego rodzaju ogrodzeń elektrycznych, m.in. dla koni, krów, owiec czy kóz.

Napisz swoją opinię

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki