933

Bateria alkaliczna 9V do pastucha podwyższona trwałość - 130 Ah

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
177,24 zł brutto
Ilość
Brutto

Opis produktu

Bateria alkaliczna 9V produkowana jest w technologii zapewniającej większą trwałość oraz wydajność w porównaniu do tradycyjnych baterii cynkowo - powietrznych. Pojemność ogniw alkalicznych jest większa od ogniw cynkowo - powietrznych, a także wytrzymują one wyższe pobory prądu. Czas pracy baterii uzależniony jest głównie od zastosowania odpowiednich izolatorów, właściwego podłączenia, długości ogrodzenia elektrycznego, porośnięcia przez roślinność oraz stanu wyczerpania baterii. W normalnych warunkach eksploatacji bateria alkaliczna swobodnie wystarczy średnio na około dwa sezony opasowe.

Ogniwa alkaliczne posiadają większą gęstość energii, dlatego są bardziej wydajne. Dzięki swoim właściwościom pozwalają na pracę w temperaturach od -30 do +70 stopni Celsjusza.Ważną zaletą przedstawionej baterii alkalicznej jest fakt, iż nie zawiera ona związków trujących takich jak: kadm oraz rtęć, które są bardzo dużym zagrożeniem dla środowiska naturalnego.

Uniwersalne małe wymiary przedstawianego produktu sprawiają, że pasuje on do wszystkich oferowanych przez nas elektryzatorów (np. REDYK AB200).

Specyfikacja
Rozmiar
szerokość
szerokość
Materiał
Obudowa z mocnego tworzywa sztucznego
Kolor
Czarny
Opakowanie
Sprzedawany na sztuki, opakowanie zbiorcze zawiera 4 sztuki

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze

Napisz swoją opinię

Bateria alkaliczna 9V do pastucha podwyższona trwałość - 130 Ah

Bateria alkaliczna 9V produkowana jest w technologii zapewniającej większą trwałość oraz wydajność w porównaniu do tradycyjnych baterii cynkowo - powietrznych. Pojemność ogniw alkalicznych jest większa od ogniw cynkowo - powietrznych, a także wytrzymują one wyższe pobory prądu.

Napisz swoją opinię

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki