639

Zasilacz sieciowy do elektryzatorów bateryjnych 12V

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
41,00 zł brutto
Ilość

Opis produktu

Zasilacz transformatorowy do elektryzatorów bateryjnych. Za pomocą tego transformatora można zasilić każdy elektryzator bateryjny z gniazdka elektrycznego 220V. Część elektryzatorów akumulatorowych przystosowanych jest do pracy z transformatorami 230/12 V lub opcjonalnie z bateriami 6 V lub 9 V, a także akumulatorami 9 V lub 12 V. Oferowany zasilacz do elektryztora posiada certyfikat CE.

Specyfikacja
Rozmiar
Długość
Materiał
Obudowa z mocnego tworzywa sztucznego
Kolor
Czarny
Opakowanie
Sprzedawany na sztuki

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze (0)

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki