635

Bateria cynkowo-powietrzna 4AS8 - 135 Ah

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
152,89 zł brutto
Ilość

Opis produktu

Bateria cynkowa powietrzna o dużej wytrzymałości 135Ah do zasilania elektryzatora - pastucha akumulatorowego . Czas pracy baterii uzależniony jest przede wszystkim od zastosowania odpowiednich izolatorów, właściwego podłączenia, długości ogrodzenia elektrycznego, porośnięcia roślinnością oraz stanu wyczerpania baterii. W normalnych warunkach eksploatacji bateria swobodnie wystarcza na jeden sezon wypasowy. Dane techniczne:

  • Temperaturowy zakres pracy: - 5° ÷ 50°C
  • Napięcie: 5,6V
  • Czas pracy: 600h (dla 20 Ohm)
Specyfikacja
Rozmiar
Długość
Materiał
Obudowa z mocnego tworzywa sztucznego
Kolor
Czarny
Opakowanie
Sprzedawany na sztuki, opakowania zbiorcze 4 sztuki

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze (0)

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki