973

Izolatory z kołkiem rozporowym do pastucha przeciw kunom - 25 szt.

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
28,39 zł brutto
Ilość
Brutto

Opis produktu

Zestaw izolatorów z kołkiem rozporowym dedykowany do montażu pastucha na kuny w ścianie budynku. Tego typu rozwiązanie pozwala na zabezpieczenie budynku przed kuną. Drapieżniki takie jak kuna potrafią się wspinać po ścianie, a montaż pastucha po obwodzie budynku gwarantuje najskuteczniejszą barierę chroniącą dach. Izolatory wchodzące w skład zestawu umożliwiają poprowadzenie równolegle dwóch poziomów linki stalowej. Specjalny zatrzask utrzymuje stabilnie linki, zapobiegając jej poluzowaniu. Kołki rozporowe i umieszczone w nich izolatory sprawiają, że całe ogrodzenie na kuny wygląda estetycznie. Zestaw wykonany został z najwyższej jakości tworzyw, które zapewniają odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz wysoką wytrzymałość na uszkodzenia. Montaż izolatorów nie sprawia problemów.

Specyfikacja
Materiał
tworzywo sztuczne, stal
Kolor
Czarny
Opakowanie
25 szt

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze

Napisz swoją opinię

Izolatory z kołkiem rozporowym do pastucha przeciw kunom - 25 szt.

Napisz swoją opinię

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki