972

Kołki do montażu izolatorów w styropianie - 10 szt.

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
20,21 zł brutto
Ilość
Brutto

Opis produktu

Praktyczne kołki dedykowane do izolatorów umieszczanych w elewacji budynku. Tego typu kołki do mocowania izolatorów przeznaczone są do montażu pastucha na kuny w ocieplonym budynku. Kołki posiadają specjalną spiralną budowę, dzięki czemu nie ma konieczności wiercenia dodatkowych otworów czy usuwania elewacji. Izolator łatwo wkręca się w umieszczony w elewacji kołek. Całość wykonana została z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które jest odporne na uszkodzenia oraz trudne warunki atmosferyczne. Dzięki umieszczeniu izolatorów w kołkach całe ogrodzenie na kuny wygląda estetycznie.

Specyfikacja
Rozmiar
5 cm
Materiał
tworzywo sztuczne
Kolor
szary
Opakowanie
10 szt

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze

Napisz swoją opinię

Kołki do montażu izolatorów w styropianie - 10 szt.

Napisz swoją opinię

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki