760

Taśma ECON biała 10mm 200m

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
65,23 zł brutto
Ilość

Opis produktu

Biała taśma ogrodzenia elektrycznego o szerokości 10mm wykonana z polietylenu (wersja ekonomiczna). Odporna na ścieranie, promieniowanie UV, przystosowana do pracy w środowisku mokrym.

Charakterystyka polietylenu gwarantuje że taśma zachowa swoje właściwości i kolor na długo. W taśmę wpleciono 4 druciki ze stali nierdzewnej o grubości 0,15 mm każdy.

Taśma ta dedykowana jest do każdego typu ogrodzeń nie dłuższych niż 15 km.  Biały kolor taśmy doskonale mieni się w każdych warunkach pogodowych, dzięki czemu taśma pozostanie zawsze widoczna.

Maks. długość
Wytrzymałość
Przeznaczenie
byki
dziki
jelenie
konie
krowy
kuny
lisy
owce
psy
sarny
wydry
Specyfikacja
Oporność
10,8 Ω/m
Druty przewodzące
4 x 0,15 mm
Obciążenie zrywające
65 kg
Rozmiar
szerokość 10 mm, długość 200 mb
Materiał
polietylen, stal nierdzewna
Kolor
biały
Opakowanie
200 mb

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze (0)

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki