865

Zestaw bramowo - przepędowy na 12 metrów dwustronnie odpinany

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
124,48 zł brutto
Ilość
Brutto

Opis produktu

Praktyczny i skuteczny zestaw bramowy do ogrodzeń elektrycznych dla zwierząt hodowlanych. Doskonale sprawdza się zarówno w stosunku do koni, jak i krów, kóz czy owiec. Oferowany zestaw służy do szybkiego i łatwego tworzenia bramy przepędowej. Za pomocą zestawu możliwe jest również wykonanie dowolnych sektorów wypasowych dla zwierząt.

W skład zestawu bramowego dwustronnego wchodzą:
elastyczny przewód o długości 5 m, rozciągany do max. 12 m dwa uchwyty bramowe 14 cm długości dwa izolatory bramowe
Elastyczny gumowy przewód doskonale przewodzi bodźce elektryczne, dzięki wykonaniu z nici polietylenowych, w które wpleciono druciki ze stali nierdzewnej. Dodatkowym atutem jest biały kolor linki, który jest dobrze widoczny dla zwierzęcia, nawet z dużej odległości. Elastyczny przewód wykonany został z materiałów odpornych na promieniowanie UV, przez co na długo zachowa swoje właściwości. Maksymalna długość bramy przepędowej to 12 m.

Dzięki zastosowaniu uchwytów z obu stron codzienny przepęd zwierząt jest wygodniejszy i dużo mniej kłopotliwy. Rękojeść wykonana została z mocnego tworzywa sztucznego - materiału, który zapewnia całkowite bezpieczeństwo użytkowania. Specjalna budowa uchwytu pozwala na bezproblemowe zapięcie linii ogrodzenia pastucha.

W skład kompletu wchodzą dwa izolatory przeznaczone do zestawów bramowych w ogrodzeniach elektrycznych. Okrągła głowica izolatora wykonana z odpornego tworzywa chroni przed przebiciami. Izolator wyposażony jest w gwint do drewna.

W celu zachowania ciągłości elektrycznej na ogrodzeniu (po otwarciu bramy) zaleca się zastosowanie przewodu izolowanego.

Specyfikacja
Rozmiar
Długość przewodu przed rozciągnięciem
Materiał
tworzywo sztuczne, linka gumowa, eleemnty metalowe
Kolor
Czarne uchwyty, przewód biały dobrze widoczny przez zwierzęta
Opakowanie
Zestaw
Waga do wysyłki
1.5

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze

Napisz swoją opinię

Zestaw bramowo - przepędowy na 12 metrów dwustronnie odpinany

Zestaw pozwalający na utworzenie przejścia bramowego (przepędowego), przeznaczony do ogrodzeń elektrycznych dla koni czy bydła. Zawiera elastyczny i wytrzymały przewód gumowy, który jest dobrze widoczny przez zwierzęta.

Napisz swoją opinię

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki