858

Zestaw bramowo - przepędowy automatyczny 65 m

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
807,74 zł brutto
Ilość

Opis produktu

Praktyczny zestaw do tworzenia bram, przepędów oraz tymczasowych wybiegów i sektorów wypasu w ogrodzeniach elektrycznych. Zestaw pozwala w bardzo prostu sposób na poprowadzenie linii pastucha elektrycznego w praktycznie dowolnym miejscu oraz jej błyskawiczne zwinięcie do pierwotnej postaci. Zestaw bramowo - przepędowy do pastucha działa na zasadzie automatycznego zwijaka z plecionką i znajduje zastosowanie w hodowli bydła, owiec, koni, jeleni i danieli.

Wykorzystana plecionka o fluorescencyjnym kolorze jest znakomicie widoczna dla zwierząt nawet w trudnych warunkach pogodowych oraz po zmroku. Plecionkę tworzy splot nici polietylenowych oraz drucików ze stali nierdzewnej, a jej łączny przekrój to 3 mm. Użyta plecionka charakteryzuje się także wysoką odpornością na zrywanie oraz niewrażliwością na promieniowanie UV. Zestaw zawiera 65 mb przewodu.

Sposób działania zestawu jest bardzo prosty. Wspomniana plecionka nawinięta jest na automatycznym zwijaku, co pozwala na komfortową pracę z zestawem. Jeden z końców plecionki zakończony jest uchwytem izolowanym, dzięki czemu możemy tworzyć przejście, zwijać lub rozwijać plecionkę nawet, gdy pastuch elektryczny jest pod napięciem. Uchwyt zaczepiany jest do izolatora bramowego, który mocowany jest na końcu linii ogrodzenia elektrycznego.

Zwijak oraz plecionka zamknięte są wytrzymałym korpusie z twardego tworzywa sztucznego. Obudowa jest przystosowana do zamocowania na słupku drewnianym lub metalowym. Do zestawu dołączono dwa uchwyty mocujące, śruby oraz izolator bramowy i wspornik do plecionki. Automatyczny zestaw bramowy łączymy z elektryzatorem np. przewodem izolowanym bezpośrednio do wyprowadzonego wyjścia na obudowie. Całość gotowa do pracy.
Specyfikacja
Rozmiar
obudowa o średnicy 30 cm, 65 mb plecionki fi 3 mm
Materiał
obudowa z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, plecionka ze splotu nici polietylenowych i drucików ze stali nierdzewnej
Kolor
szara obudowa, fluoroscencyjna plecionka
Opakowanie
1 kompletny zestaw

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze (0)

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki