Guma Sandow Electrifie 25 m do budowy przejść bramowych dla koni

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
512,79 zł brutto
Ilość
Brutto

Opis produktu

Wysokiej jakości plecionka, wyprodukowana przez znaną znaną francuską firmę Chapron, stanowi najlepsze rozwiązanie podczas wyboru przewodnika do przejścia bramowego dla koni. Na plecionkę składa się splot włókien polietylenowych i drucików ze stali nierdzewnej, co gwarantuje wysokie przewodnictwo elektryczne.

Oferowany przewodnik jest elastyczny, i zachowuje odpowiednią sprężystość podczas nawet przy tworzeniu szerokich bram przepędowych dla koni. Plecionka ma biało-czarny kolor, przez co jest dobrze widoczna dla tych zwierząt.

W celu budowy przejścia bramowego, które będzie stanowiło również skuteczną barierę dla koni, zaleca się umieszczenie dwóch odcinków plecionki na wysokości 1 i 1,5 metra.

Plecionka Sandow Electrifie sprzedawana jest w szpuli liczącej 25 m.
Specyfikacja
Rozmiar
25 mb
Materiał
splot nici polietylenowych i drucików ze stali nierdzewnej
Kolor
Czarno-biały
Opakowanie
Szpula 25 m
Waga do wysyłki
1.2

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze

Napisz swoją opinię

Guma Sandow Electrifie 25 m do budowy przejść bramowych dla koni

Elastyczna plecionka wykorzystywana przy budowie przejść bramowych dla koni w ogordzeniach elektrycznych

Napisz swoją opinię

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki