724

Sprężyna ogrodzenia elektrycznego

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
15,04 zł brutto
Ilość
Brutto

Opis produktu

Sprężyna bramowa bardzo elastyczna. Używana do bram o szerokości do 5 m. Kiedy nie jest rozciągnięta, jej długość nie przekracza 25 cm, co sprawia, że ogrodzenie nie jest uziemione, nawet kiedy uchwyt bramowy jest odłączony. Galwanizacja gwarantuje długą żywotność sprężyny.

Specyfikacja
Rozmiar
długość max 5m
Materiał
stal ocynkowana
Kolor
ocynk
Opakowanie
1 sztuka
Waga do wysyłki
0.76

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze

Napisz swoją opinię

Sprężyna ogrodzenia elektrycznego

Sprężyna bramowa przeznaczona do budowy bram lub przepędów. Bardzo elastyczna, rozciąga się do 5m. Galwanizowana powłoka zapewnia odporność na warunki atmosferyczne i korozję.

Napisz swoją opinię

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki