Sekcjoner do odłączania napięcia w kwaterach ogrodzenia elektrycznego

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
57,03 zł brutto
Ilość
Brutto

Opis produktu

Praktyczny oraz niezastąpiony sekcjoner do odłączenia bądź załączania zasilania w liniach ogrodzeń elektrycznych. Urządzenie staje się szczególnie przydatne w rozległym, podzielonym na sektory, systemie wypasu bydła i innych zwierząt hodowlanych.

Oferowany sekcjoner wykonano z wysokiej jakości wytrzymałego tworzywa sztucznego, które zapewnia niezawodność działania urządzenia. Przemyślana oraz solidna konstrukcja pozwala na zastosowanie urządzenia do wysokich napięć w ogrodzeniu elektrycznym. Co istotne, sekcjoner zapewnia również bezpieczeństwo użytkowania pastucha.

Moduł wyposażony został w specjalny przełącznik, który pozwala na bezproblemowe zasilanie lub odłączanie sektorów wypasu dla zwierząt. W ten sposób można równocześnie zasilać jak i odłączać dwie oddzielne kwatery, jak i zapewnić napięcie tylko w jednej z nich.

Sekcjoner najlepiej jest umieścić na początku linii ogrodzenia elektrycznego, dzięki czemu swobodnie będzie można załączyć lub wyłączyć napięcie całej armatury. Sekcjoner posiada 3 uchwyty (znajdują się po bokach urządzenia), które służą do podłączenia modułu z elektryzatorem oraz przewodami pastucha w danej kwaterze.

Specyfikacja
Rozmiar
[dł. x wys.] 11 x 5 cm
Materiał
tworzywo sztuczne wysokiej jakości
Kolor
Czarny z niebieskim przełacznikiem
Opakowanie
1 sztuka
Waga do wysyłki
0.3

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze

Napisz swoją opinię

Sekcjoner do odłączania napięcia w kwaterach ogrodzenia elektrycznego

Sekcjoner do ogrodzeń elektrycznych. Urządzenie umożliwia odłącznie jednej kwatery pozostawiając pod napięciem pozostałą część ogrodzenia.

Napisz swoją opinię

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki