658

Drut kolczasty ocynkowany - uzupełnienie do ogrodzeń elektrycznych 250m

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
306,90 zł brutto
Ilość

Opis produktu

Mocny drut kolczasty ocynkowany do budowy ogrodzeń i zabezpieczania upraw. Alternatywa dla ogrodzeń elektrycznych pakowany w szpulach po 250 metrów.

Do zastosowania wszędzie tam gdzie wymagana jest ponadprzeciętna wytrzymałość ogrodzenia na zrywanie jak i dodatkowe zabezpieczenie w momencie wyłączenia zasilnia pastucha elektrycznego.

Drut kolczasty stanowi dobrą zaporę sam w sobie i stanowi alternatywę dla pastucha elektrycznego. Nie może być podłączany do elektryzatora! - nie może znajdować się pod napięciem.

Specyfikacja
Rozmiar
Długość całkowita 250 metrów, średnica 2,0mm/1,8mm
Materiał
Specjalny stop - stal ocynkowana
Kolor
ocynk
Opakowanie
Sprzedawany na sztuki, opakowania zbiorcze 10 i 100 sztuk

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze (0)

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki