921

Izolatory rynnowe do ochrony dachu przed kunami

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
33,80 zł brutto
Ilość
Brutto

Opis produktu

Komplet izolatorów na regulowanej opasce, przeznaczonych do montażu na rynnach w celu zabezpieczenia budynku przed kunami. Prezentowany zestaw pozwala w skuteczny sposób powstrzymać wspinającą się po rynnie kunę i tym samym uchronić dach przed spustoszeniem. Wykorzystana opaska może być uniwersalnie stosowana na rynny o średnicy od 60 do 175 mm. Do działania wymagany jest oczywiście elektryzator generujący impulsy oraz linka stalowa.

Opaska mocująca izolatory skręcana jest na rynnie za pomocą śruby. Na opasce przykręcane są izolatory w ilości 5 sztuk, za pomocą których są prowadzone przewody. Przez oczko izolatora przechodzi przewód plusowy, natomiast pomiędzy trzpienie przewód minusowy. Kuna wchodząca po rynnie dotyka obu przewodów i odczuwa silny impuls elektryczny.

W naszej ofercie można znaleźć także kompletny zestaw pastucha do ochrony budynku przed kunami.

Specyfikacja
Rozmiar
opaska regulowana na średnicę od 60 do 175 mm
Materiał
stal ocynkowana, polipropylen

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze

Napisz swoją opinię

Izolatory rynnowe do ochrony dachu przed kunami

Komplet izolatorów na regulowanej opasce, przeznaczonych do montażu na rynnach w celu zabezpieczenia budynku przed kunami. Prezentowany zestaw pozwala w skuteczny sposób powstrzymać wspinającą się po rynnie kunę.

Napisz swoją opinię

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki