941

Ogrodzenie elektryczne na bobry - zestaw sieciowy na 500 m

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
1 980,39 zł brutto
Ilość
Brutto

Opis produktu

Zestaw silnego pastucha elektrycznego przeciw bobrom został wyposażony w elementy przystosowane do budowy ogrodzenia o długości 500 mb. Bogaty zasób akcesoriów pozwala na zabezpieczenie różnego rodzaju szkółek leśnych, sadów owocowych czy też lasów prywatnych i państwowych (zlokalizowanych w pobliżu rzek lub stawów) przed ssakami z rodziny bobrowatych. Zwierzęta często szukając nowych terenów naruszają prywatne tereny zamieszkały przez ludzi czyniąc duże szkody materialne tj.: podtapianie gruntów rolnych i budowlanych w wyniku budowy tam, blokowanie ważnych przepustów wodnych, niszczenie drzewek ozdobnych, a nawet podbierania plonów (warzyw) w przypadku bliskiego położenia pól obok rynsztoków wodnych. Ogrodzenie przeciw bobrom zostało oparte na mocnym elektryzatorze, który emituje bardzo mocny impuls energii 5 J. Tak silny elektryzator wytwarza pole elektromagnetyczne, które jest odczuwalne przez zwierzęta z odległości kilku metrów, przez co nawet nie zbliżają się do pastucha. Bóbr już po jednym dotknięciu otrzymuje bardzo mocny impuls w efekcie czego unika chronionego terenu.

ZAŁOŻENIA: zasilanie 230V długość ogrodzenia 500 mb dwa poziomy linki stalowej na wys. 25 i 50 cm słupki polipropylenowe rozstawiane co 5 mb słupki drewniane (brak w zestawie) na narożnikach oraz przy bramach jedno przejście bramowe komplet elementów podłączeniowych oraz izolatorów na słupki drewniane
Ogrodzenie elektryczne na bobry składa się z następujących elementów:

Jest zestaw przykładowy, można dowolnie go rozbudowywać lub zmniejszać ilości. W przypadku braku dostępu do sieci elektrycznej, polecamy elektryzator akumulatorowy Chapron Hybride H32.

Pastuch na bobry jest najlepszą odpowiedź na to jak chronić drzewa przed bobrami. W ciągu 10 lat liczba bobrów w Polsce wzrosła trzykrotnie i podobnie jak dziki wyrządzają coraz więcej strat sadownikom oraz rolnikom. Oferowane zabezpieczenie sadów przed bobrami to jedyny skuteczny sposób na pozbycie się problemów wyrządzających przez te zwierzęta. W naszej ofercie znaleźć można też niezawodny pastuch przeciw kunom do ochrony domu montowany na rynnach budynku.

Energia impulsu
Specyfikacja
Rozmiar
zestaw na 500 mb
Opakowanie
1 sztuka
Waga do wysyłki
41

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze

Napisz swoją opinię

Ogrodzenie elektryczne na bobry - zestaw sieciowy na 500 m

Zestaw silnego pastucha elektrycznego przeciw bobrom został wyposażony w elementy przystosowane do budowy ogrodzenia o długości 500 mb. Bogaty zasób akcesoriów pozwala na zabezpieczenie różnego rodzaju szkółek leśnych, sadów owocowych czy też lasów prywatnych i państwowych (zlokalizowanych w pobliżu rzek lub stawów) przed ssakami z rodziny bobrowatych.

Napisz swoją opinię

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki