1073

Elektryzator uniwersalny 8J zdalne sterowanie Fencee Energy DUO RF EDX80 SMART

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
1 709,70 zł brutto
Ilość
Brutto

Opis produktu

Uniwersalny elektryzator sieciowo akumulatorowy Fencee Energy DUO RF EDX80 SMART o impulsie 8 J, do zasilania długich ogrodzeń elektrycznych, z możliwością zdalnego sterowania. Elektryzator daje możliwość zasilania z sieci 230V oraz z akumulatora 12V (brak w zestawie). Takie rozwiązanie jest alternatywą w sytuacjach gdy brakuje prądu, bądź gdy elektryzator musi być zainstalowany w ternie, gdzie nie ma infrastruktury elektrycznej. Nowoczesny elektryzator hybrydowy o mocnym impulsie 8J, sprawdzi się idealnie przy tworzeniu bardzo długich ogrodzeń elektrycznych, nawet do 80 km, z uwzględnieniem przerostów roślinności.

Pastuch elektryczny może być użyty to tworzenia ogrodzeń:

 • ochrona płodów rolnych przed dziką zwierzyną (sarny, dziki, jelenie, lisy)

 • wypas bydła mięsnego i mlecznego,

 • padoki dla koni,

 • Ochrona przed wilkami,

 • Ogrodzenia dla kóz i owiec.

Elektryzator Fencee Energy DUO RF EDX80, tak jak większość elektryzatorów o impulsie powyżej 5J, posiada funkcję opóźnienia czasowego oraz magazynowania energii elektrycznej. W sytuacji obciążenia na linii ogrodzenia (przerosty), napięcie wróci do 5 J w ciągu 50 sekund od powstania obciążenia. 

Pastuch do ogrodzeń elektrycznych posiada możliwość zdalnej kontroli przy użyciu telefonu komórkowego, tableta, czy komputera. Jest to możliwe przy zastosowaniu dodatkowego urządzenia (brak w zestawie), Modułu GATEWAY GW 100, dostępnego w ofercie naszego sklepu internetowego. Dzięki specjalnie opracowanej aplikacji FENCE Cloud, którą należy pobrać na telefon lub inne urządzenie, można zarządzać ustawieniami elektryzatora oraz całego pastucha elektrycznego.

Impulsator sieciowo-akumulatorowy Fencee Energy DUO RF EDX80 został wyposażony w przycisk ON/OFF, dzięki któremu nie ma konieczności wyłączania wtyczki z gniazdka. Czytelny wyświetlacz LCD oraz diody i wskaźniki BARGRAFF informują użytkownika o pracy urządzenia, napięciu na linii ogrodzenia oraz powstałych usterkach pastucha elektrycznego. Pozwala to na szybką diagnozę przyczyny usterki oraz jej wyeliminowanie. Dodatkowym atutem elektryzatora jest jego ładny wygląd

Parametry techniczne:

 • Źródło zasilania: 230 V / 12 V

 • Zużycie energii: 6 - 11 W

 • Energia wejściowa: 11 J

 • Energia wyjściowa: 8 J

 • Napięcie wyjściowe: 10 000 V

 • Napięcie wyjściowe: 7000 V

 • Średnica: 290 mm

 • Głębokość: 108 mm

 • Waga: 3296 g

 

3 LATA GWARANCJI

Energia impulsu
Maks. długość
Przeznaczenie
byki
dziki
jelenie
konie
krowy
kuny
lisy
owce
psy
sarny
wydry
Specyfikacja
Zasilanie
230 / 12 V
Energia impulsu wyjściowa
8 J
Napięcie rozładowania
10 000 V
Max. długość ogrodzenia
80 km
Pobór mocy
6-11 W
Rozmiar
29 cm
Kolor
Czarny
Opakowanie
1 szt.

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze

Napisz swoją opinię

Elektryzator uniwersalny 8J zdalne sterowanie Fencee Energy DUO RF EDX80 SMART

Uniwersalny elektryzator do zasilania długich ogrodzeń elektrycznych z możliwością zdalnego sterowania. Elektryzator o mocy impulsu 8J. 

Napisz swoją opinię

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki