Elektryzator SECUR 100 z regulacją dla koni i nie tylko

Dodaj do listy zakupów

Wysyłka od 14 zł
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
791,43 zł brutto
Ilość
Brutto

Opis produktu

Elektryzator akumulatorowy Secur 100 doskonale nadaje się budowy pastucha elektrycznego dla koni. Konie są wrażliwe na impulsy elektryczne, dlatego energia tego elektryzatora regulowana jest w wystarczającym dla koni zakresie do 1J. Dzięki nastawnej energii impulsów, ogrodzenie można precyzyjnie dopasować do konkretnego zwierzęcia i konkretnej długości ogrodzenia. Ogrodzenia elektryczne dla koni powinny być budowane stosunkowo wysoko nad ziemią, linie ogrodzenia nie są więc narażone na przerastanie trawą czy chwastami. Moc elektryzatora pozwala na prowadzenie ogrodzenia w standardowych warunkach, w miejscach gdzie straty złej izolacji są rzadkie, natomiast wygradzane zwierzęta są spokojne. Idealny do zastosowań w małych i średnich wygrodzeniach. Również tych o większych długościach linie pastucha. Elektryzator bateryjny Secur 100 może być zasilany z akumulatora 12V, a także z 1 lub 2 baterii 9V. Energia wyjściowa równa 1000mJ, powoduje że Secur 100 jest nawet pięciokrotnie mocniejszy od tradycyjnych elektryzatorów bateryjnych. Dzięki funkcji manualnego regulowania mocy (accu protect) za pomocą wbudowanego potencjometru daje możliwość oszczędnego eksploatowania baterii w zależności od potrzeb ogrodzenia. Dodatkowo elektryzator może zostać wyposażony w panel słoneczny o mocy 6W lub większy. Funkcje rozszerzone:
clos40x.jpg
 • Zmiannik mocy
 • Wskażnik poziomy baterii
 • Accu-Protect
 • Kompensator zużycia baterii
 • Odzyskowacz energii
 • Bip'Controle
 • Możliwość podłączenia panela słonecznego
clos40xv2.jpg
Sczegóły techniczne
 • Zasilanie Akumulator 9-12V
 • Napięcie wyjściowe impulsu15000V
 • Energia wyjściowa zmienna 170-1000 mJ (12V) lub 170-300mJ (9V) )
 • Częstotliwość impulsu 50 imp.
 • Czas trwania impulsu 1/1000 s (Bip'Controle)
 • Max. długość linii ogrodzenia 20km
 • Gwarancja 2 lata!
Elektryzatory bateryjne serii SECUR zasilane mogą być z baterii 9V lub akumulatorów 12V mogą dzięki temu dodatkowo pracować z panelami słonecznymi. Panele zamieniają energię słoneczną w energię elektryczną i doładowują akumulator zasilający elektryzator. Dzięki temu Elektryzatory serii SECUR mogą z powodzeniem pracować nieprzerwanie przez długi okres w miejscach gdzie niedostępna jest energia elektryczna.
Specyfikacja
Materiał
Obudowa z tworzywa sztucznego z zamykanym pojemnikiem na baterię lub akumulator
Kolor
Czarny
Opakowanie
1 sztuka
Waga do wysyłki
5.1

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją poradników poświęconych tematyce ogrodzeń elektrycznych, przygotowanych przez ekspertów z naszego sklepu. Dzięki opublikowanym artykułom, każda początkująca osoba, będzie w stanie dowiedzieć się m. in. jak wybrać odpowiedni elektryzator, jak zbudować ogrodzenie elektryczne dla psa czy jak bezpiecznie przetestować pastuch elektryczny. Dowiedz się więcej i zbuduj skuteczne ogrodzenie elektryczne.

Skontaktuj się z konsultantem

+48 62 739 40 70

Infolinia pon-pt (7:00 - 16:00) / sobota (8:00 - 14:00)

Formularz kontaktowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie funkcjonowania sklepu bądź prezentowanych w nim towarów prosimy do nas napisać.

opcjonalne

Nasza lokalizacja

Piotrów 18, 62-814 Blizanów

Komentarze

Napisz swoją opinię

Elektryzator SECUR 100 z regulacją dla koni i nie tylko

Napisz swoją opinię

Załóż konto

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Zakładając u nas konto, możesz m.in. otrzymywać informację o nowościach, wyprzedażach oraz robić zakupy szybciej, bez wpisywania danych do wysyłki