| GALERIA |
 |
Opis produktu: Pastuch elektryczny wielofunkcyjny zasilany bateriami od 9V do 12V lub akumulatorem (np. samochodowym) istnieje możliwość zasilania zasilaczem podłączanym do gniazdka 220V (zasilacza brak w zestawie) . Z powodzeniem sprawdza się przy zasilaniu małych i średnich ogrodzeń elektrycznych oraz ogrodzeń podzielonych na kwatery. Skutecznie zabezpiecza uprawy i pola na małych obszarach przed zniszczeniami ze strony zwierzyny drobnej.
Za pomocą wmontowanego w obudowę przełącznika wybieramy zakres pracy elektryzatora odpowiedni do długości ogrodzenia i dyscyplinowanej zwierzyny. Pozytywną cechą tego urządzenia jest bardzo niski i stabilny pobór prądu w granicach od 25 mA do 35 mA, w zależności od wybranego zakres mocy.
Pozwala to na ekonomiczną eksploatację źródeł zasilania. Unikniemy dość częstego doładowywania akumulatora lub zbędnych kosztów związanych z zakupem nowej baterii.
Sczegóły techniczne:
- Zasilanie: 12V z akumulatora lub baterii 9V (za pośrednictwem zasilacza możliwość podłączenia do gniazdka 220V )
- Napięcie wyjściowe impulsu:9500V
- Pobór mocy: 5 WATT
- Maksymalna energia impulsu: 500 mJ
- Częstotliwość impulsu: 60 imp.
- Czas trwania impulsu: 1,0 s
- Max. długość linii ogrodzenia: 20km
- Gwarancja: 1 rok
|